Brush Active - pro objem vlasů

15. listopadu 2013 v 21:32 | Sticky Bubblegum |  liceni
Hned ze začátku musím říct, že já si rozhodně na neobjemné vlasy stěžovat nemůžu. Ba naopak, mé vlasy mají objemu na rozdávání. Netuším však po kom to mám, jelikož moje mamča má na hlavě doslova pět vlasů a aby nějaký objem nahnala používá na to speciální šampony, různá tužidla a podobně. Chystá-li se na nějakou párty, zabere jí tvorba účesu strašně času, protože než si vlasy umyje, vyfouká, natupíruje, natuží a tak dále, nějaká ta hoďka uteče. Dá se ale koupit super přístroj... Nevím jak jej nazvat, jelikož je to něco mezi vysoušečem a kulmou. Jmenuje se BRUSH ACTIVE CF9220 a je od Rowenty. Rozhodně nevypadá jako fén, ale jak napoví název, je to spíš kartáč, který vlasy učeše, vysuší a zároveň vytvoří objem, protože se otáčí.

Mně se to zdá velice praktické i v případě, že objem vlasů nepotřebuji, protože i tak mi pořád vlasy vysuší a zároveň učešeš (já si pak vlasy stejně ještě žehlím) a stačí mi na to jedna ruka. To je důvod proč Brush active používám také - nesnáším fénování, kdy mám v jedné ruce těžký fén a v ruce druhé kartáč, kterým rozčesávám. Většinou se na rozčesávání vykašlu, jenom fénuji, vlasy mám sice suché, ale absolutně zcuchané do katastrofální útvarů a další hodinu pak rozčesávám. (Ehm... Velká chyba.)

Abyste si dovedli představit jak to vůbec vypadá, přikládám jedno video z youtube neb já ho nemám na co natočit.Jak vytvořit objem vlasů a styling?

Tak nejprve si umyjte vlasy. Pro zvětšení objemu je dobré vlasy umýt dvakrát za sebou šamponem (já to tedy nedělám, ale kámoška to tak dělá, když jde třeba na ples). Nezapomenout na kondicionér. Než do ruky vezmete Brush active, tak si do vlasů stříkněte sprej, který chrání vlasy před tepelnými úpravami (používám Guardian Angel nebo Tecni Art Liss - není to sprej, ale krém). Doporučuji vlasy rychle rozčesat kartáčem a ne rovnou "česat a foukat" Brushem, ale třeba mamča to tak dělá (moje vlasy by to okamžite zasekly :)). Potom už můžeme Brushovat, podobně jako slečna ve videu, akorát ona si díky krátkým vlasům nechává Brush dlouho točit a foukat na jednom místě. Já sjíždím na konec vlasů a opakuji to několikrát za sebou. Pro větší objem je ale dobré u kořínků nechat Brush otáčet a foukat delší dobu a až pak sjíždět ke konečkům. Pokud nechcete mít ofinu "jen tak", tak se dá pomocí Brushe udělat super vlna, případně nechceme-li mít rozpuštěné vlasy, tak udělat tuhle vlnu a ze zbytku vlasů drdol.

 


Komentáře

1 Sfufi Sfufi | Web | 23. listopadu 2013 v 13:18 | Reagovat

Ahoj, máš hrozně zajímavý blog. Mohla bych s tebou udělat rozhovor na můj blog? Když tak se koukni na můj blog. Mám tam email:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.