Black Dolphins

21. listopadu 2013 v 14:17 | Sticky Bubblegum |  diary
Každej má rád koťátka, štěňátka a hříbátka... Ale co třeba delfíny? Řekla bych, že je vysoce nefér, že jsou tito tvorové opomíjeni. Navíc je tu jeden zcela zvláštní druh tzv. "Black Dolphin". Black Dolphin se vyznačuje tím, že se drží zásadně ve skupině po šesti delfínech. Jak je známo, každý delfín má ve skupině jiné postavení a jiné jméno, protože delfíni jsou tuze inteligentní tvorové. Každá delfíní skupina má svého frontmana, v tomhle případě spíše frontwoman, kterou poznáte podle toho, že její pískot (chcete-li tak hlas) je nejvíce slyšet a také má nejvíce libý zvuk. Dále je tu poněkud schizofrenní delfín, který si myslí, že je batman. Na druhou stranu je však talentovaný, jelikož skvěle ovládá mlácení do bicích. Ačkoli je to překvapivé, tak ve skupině jsou dva delfíní kytaristé, ale aby své postavení ve skupině trochu rozlišili, jeden z nich krom hry na kytaru ještě screamuje a druhý pomáhá fronwoman s pískotem a vzájemně se tak doplňují. Poznáte je podle šátků, trčících z jejich delfíních kapes, řetězů na kalhotách a také podle toho, že v ruce drží... kytaru. Ano. Pak tu máme delfínici, která se vždy vyskytuje za klávesami. Poznáte ji snadno, podle jejího červeného zbarvení. Zatím netušíme, zda je to nějaký nový druh maskování nebo se jedná o nový druh delfína. V neposlední řadě je tu delfíní narcis, který si velice potrpí na svém vzhledu. Krom zrcátka v ruce neustále drží baskytaru.Tato delfíní skupina se většinou zdržuje ve studiu, poblíž hospod a pódií. Black Dolphins dokáží vyvinou rychlost až 100km/hod. nestíhají-li přijet včas na koncert nebo ujíždí-li šíleným fanynkám. Vyznačují se tím, že vydrží pod vodou 30 vteřin (to asi každej -_-), zato nad vodou vydrží neskonale dlouho a to je, myslím, obdivuhodné.

Tato raritní skupina černých delfínů se rozhodla podělit o svůj talent se světem a přihlásila se do soutěže a já bych vás ráda poprosila o jejich podporu.

Soutěž pořádá magazín Mezinami.cz a vítěz této soutěže bude mít možnost vystoupit v rámci festivalu. Delfíni na festivalu? To musíme vidět, ne? Stačí kliknout na tenhle odkaz a "olajkovat" fotku na které delfíni pózují.
 


Komentáře

1 Niki Niki | E-mail | Web | 21. listopadu 2013 v 16:07 | Reagovat

já delfíny miluju :) <3

2 skinnynicol skinnynicol | E-mail | Web | 29. prosince 2013 v 12:13 | Reagovat

V tejto kapele mam kamoša :3 Šabiho :)*
Podle mě hrajou dobře :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.