Horůrky: The Thompsons

23. února 2013 v 17:53 | Sticky Bubblegum |  horurky
Tenhle film je skvělý hned z několika důvodů - především proto, že jsou tam upíři, ale není to žádné Stmívání, i když hlavní herec je takový slaďoušek. A to je mimochodem další důvod. Na ty herce se prostě hezky dívá. Třetím plusem je fakt, že jsem na to dělala titulky a to je sakra dobrej důvod. Pokud jsem vás pořád nepřesvědčila, tak si pojďme říct, o čemže Thompsonovi tedy jsou.

Na začátek musím říct, že The Thompsons jsou druhým dílem, ale tak často se tam kecá o tom, co bylo v prvním díle, že The Hamiltons (první díl) není třeba vidět. Navíc ten první díl je fakt děsná nuda a vůbec se mi nelíbil, takže se lehce divím, že druhý díl je oproti němu celkem povedený.


Takže, máme tu upíří rodinku - 5 dětiček bez rodičů. No, dětiček. Jedno upíří dítě, tři (zřejmě) teenagery z nichž jeden je zmiňovaný slaďouš - Francis a ti dva poněkud perverzní dvojčata Darlene a Wendell, kteří se milují víc, než jen sourozeneckou láskou. A posledním je dospělák David, který jako správný nejstarší brácha zaujal pozici rodičů. Film začíná trochu zajímavě - Francisem, zavřeným v jakési bedně. Začíná vyprávět, jak se do oné bedny dostal. A tak se přehoupneme do chvíle, kdy Francis jede po Anglii a hledá jednu famílii, pak je tu jedna krvavá scénička, která je asi jedinou drsnou scénou ve filmu... Francis se zastaví v jedné vesnické hospůdce, vyptává se na rodinu, kterou hledá, padne si do oka s jednou fešandou, jejíž rodičům hospoda patří, a pak se do toho vloží jeden "policajt" a Francis je nucen ho tak trochu odkrouhnout. Jenže pak se objeví bráchové fešandy a Franciovi zatnou tipec. A ten se pak probudí v bedně.

(Zdroják)

Což nás do obrazu moc neuvedlo a tak se vracíme ještě před onu "nehodu" v hospodě. Máme tu celou upírskou rodinku v autě a dozvídáme se, co se dělo v prvním díle... Aby těch nehod nebylo málo, tak si upíráci zastaví na benzínce, ale trochu se to zvrtne a nejmladší člen rodiny skončí s kulkou v břiše. Protože to nejsou upíráci ze Stmívání, tak se kulka neodrazí a on se záhadně neuzdraví. Nikdo nechce aby umřel, ale rodiče je nepoučili o tom, jak zachránit upíra a tak se vydávají hledat nějakou další upírskou rodinu a rozdělí se... Darlene a Wendell mizí do Francie, David se s "mrnětem" zavírá v motelu a Francis objíždí Anglii. Najde další upírskou rodinu, která se tváří a chová mile, ale ve skutečnosti jsou to pěkní psychopati, a když od Francise dostanou to, co chtějí, šoupnou ho do bedny. Ale tím film samozřejmě nekončí. Schytá to psychopatická upírská famílie? Co je "lékem", který zachrání umírajícího upíra? Přežije to "malej"? To se dozvíte, když se na film mrknete. S mýma titulkama. :D

Jaký je váš oblíbený upírský film?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.