Spolubydlící II. - Záhada vykradené kabelky

26. srpna 2012 v 12:24 | Sticky Bubblegum |  spolubydlici
Takže, jak jste si mohli přečíst v článku Spolubydlící I., Lady Pošťačka zmizela a chvíli po ní zmizela i Lady Kadeřnice, spolu s našima botama a kobercem. Kam vůbec zmizeli? A proč - měli k tomu nějaký důvod, nebo je unesli mimozemšťané? A co naše boty a koberec - vzala je opravdu Lady Kadeřnice, nebo se jenom romští občané procházeli po našem bytě? Dozvíte se již v dnešním díle Velmi Křeh... ehm Spolubydlících!

Nevyřešená záhada č. 1 - Proč zmizela Lady Pošťačka?

Když jsme Lady Pošťačku pár dní neviděli, přišlo nám to divné, ale nebyli jsme si na 100% jistí, že opravdu zmizela. Vše nám ale náhle ujasnila Lady Kadeřnice, smutně sedící na gauči, plačíc, že nemá peníze a míchajíc si drink v novém mixéru za pár tisíc. A ať už jsme chtěli, nebo ne, vyklopila nám, proč je Lady Pošťačka pryč. Jakožto nejlepší kámošky, byly spolu obě lady (snad jako každý víkend) na párty - teda tentokrát na zábavě. Co se dělo v průběhu zábavy nám není známo, ale jistá je jedna věc - obě Lady bumbaly a tak není divu, že se jim začalo chtít čůrat. A jako správné kámošky šly na záchod ve dvou. Lady Kadeřnice dala svou kabelku naditou peněženkou, mobilem, foťákem a dalšíma krámama, aby jí to pohlídala, než se vyčůrá a vrátí. Lady Pošťačka, jako hodná kámoška hlídala a čekala. Když se Lady Kadeřnice vrátila, tak jí Lady Pošťačka řekla, ať si zkontroluje obsah kabelky. A zde máme jeden velký otazník - PROČ?! Odskočila si snad také na záchod a nechala kabelku bez dozoru? Šla kolem ní banda divných lidí, lepících se na ní a hídanou kabelku? Věděla o existenci černé díry v blízkosti hlídané kabelky?!

Pokračujeme po reklamě...

Když se Lady Kadeřnice do kabelky podívala, aby ji zkontrolovala, zjistila, že jí v peněžence chybí pár tisíc a okamžitě obvinila svoji kámošku Lady Pošťačku, že peníze vzala. Zde si povšiměte faktu, že Lady Pošťačka je starší a pravděpodobně i chytřejší, takže PROČ by říkala Lady Kadeřnici, ať si obsah kabelky zkontroluje, když by peníze vzala ona a věděla tak, že na to Kadeřnice ihned přijde?! Otázky, samé otázky. Každopádně se Lady kadeřnice naštvala a již další den čekaly na Lady Pošťačku její zabalené věci a změněný zámek, aby se nedostala do bytu a neukradla tam asi další věci.

Pak je tu další záhada - kdeže Lady Kadeřnice brala peníze na své nové věci i přesto, že nepracovala a teď byla navíc okradena? A proč tak náhle zmizela? Dozvíte se již zítra v dalším díle Spolubydlících s názvem Spolubydlící - Únos koberce, bot a žaluzií!
 


Komentáře

1 Calistka Calistka | Web | 26. srpna 2012 v 16:01 | Reagovat

Tyto články mě fakt baví :D, ale spomal a trošku méně zmateněji bych prosila, těším se na pokračování a přeju hodně štěstí s takovýma spolubadlícíma!

2 KT Wild* KT Wild* | Web | 27. srpna 2012 v 7:47 | Reagovat

Nedočkavost stoupá a já stále nevím,zda-li za to může ta giga vrstva prachu...

3 Sticky B. Sticky B. | Web | 27. srpna 2012 v 14:55 | Reagovat

[1]: Uveď příklad, co se ti zdá zmatené, pokusím se to napravit =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.