Červen 2012

Křesťanská lovestory

27. června 2012 v 17:41 | Sticky Bubblegum |  diary
Dnes jsem narazila na jeden magazín, který mi dočista změnil život! Je to takové Bravo pro správné křesťanky, takže časopis pro mě! Teď už vím, že sex před svatbou je blbost, ale především hřích. A také se budu řídit heslem "Nikdy nejdi do věcí, do kterých bys nebyl schopen jít se svým vlastním sourozencem." Ehm... Moment, to bych nemohla dělat nic, protože svou sestru opravdu nesnáším a nemohla bych na ní máknout ani z gumovou rukavicí. Abyste to pochopili, přečtěte si nejprve tento poučný článek, který zajisté změní život i vám. A přečtěte si i tenhle. Máte to? Fajn.

Jen tak na začátek, já proti křesťanům nic nemám (krom toho, že to jsou magoři), jenže nejsou křesťani, jako křesťani. Taková ta skupinka "normálních", kam bych řadila pár svých kámošek, babičky, dědečky a tak dále, jsou normální lidé, kteří jsou věřící, občas skáknou do kostela, mají doma nějakou tu Bibli, modlí se, ale striktně nedodržují všechna přikázání a každé slovo z Bible. Ty jsou zkrátka v pohodě. Ale pak tu je skupinka těch "jiných". Ti nejen, že mají doma deset Biblí, do kostela musí každou neděli, nebo ještě líp, na každou mši, ať je kdykoli. Oni striktně dodržují každou blbost. Klukovi by se na něj před svatbou ani nepodívali, potrat je pro ně sprosté slovo a tak dále. Ano, i tihle se dají nějak přežít. Přecejen, je to jejich věc. Ale... ještě je tu jedna skupinka. Jsou úplně stejní, jako ti "jiní", jenže tihle si v klídku nedodržují svoje zákony a nečtou si po nocích Bibli. Oni s tím musí prudit i vás, budou vám vyčítat to, že šukáte před svatbou, že se s někým líbáte, že nosíte výstřih, že se málo modlíte, že posloucháte hip hop a nevím co ještě. A ano, tohle jsou ti magoři.

Ale o tom jsem sakra mluvit nechtěla, mě jde o obsah těch článků. To si ta holka fakt myslí, že když měla něco s klukem (asi se od něj nechala osahávat, nebo líbat!!!), tak když teď jako bude slušná a bude hlásat takový věci, Bůh jí odpustí? Ale prosímtě. Ne, samozřejmě si dělám srandu. Dejme tomu, že se budu řídit dle tohoto magazínu.

V kostele potkám chlapce. On se mi bude líbit. Já se budu líbit jemu. Budu ho tam takhle potkávat pár let a pak se rozhoupeme a půjdeme spolu na čaj. Rok spolu budeme chodit po venku. Po dalším roce se budeme vodit za ruce. Pak mě požádá o ruku, já si ho vezmu. Ve svatební den si dáme první pusu. A já zjistím, že neumí líbat. Ale to neva, protože to byla i moje první pusa a já taky líbat neumím. Ha a čeká nás svatební noc. Pravděpodobně pěknej trapas. Já panna, on panic. Nevíme co dělat, co kam strčit a jak se u toho tvářit. Kondom ani antina nepřidají v úvahu! Takže za devět měsíců od svatby budu pravděpodobně ležet v agónii v nemocnici a toho blbce, kterého jsem si vzala proklínat! Ehm, tedy pardon. Budu ležet v nemocnici, radovat se ze své bolesti, protože ta bolest vlastně přivede na svět dítě a děti jsou přece radost a štěstí a dar (hahahahahaaaa). Pak na pár let zkejsnu doma, protože se musím starat o dítě. A teď se může stát cokoliv. Můžu mít padesát dětí, protože se nám sex zalíbí. Může mě začít mlátit, řezat, podvádět a nevím co všechno. Každopdáně... zůstaneme spolu navždy, protože pravá láska nikdy nekončí, a protože není správné rozvádět se... a už vůbec není správné najít si dalšího muže, nebo se podruhé vdát, nebo dokonce... mít sex s dvěma muži!!!

Ale no ták...

Manchester - fotky

26. června 2012 v 13:26 | Sticky Bubblegum |  photos
Ahoj, ahoj. Fotky jsou hned z prvních dvou dnů, kdy jsme jenom mapovali okolí a nakupovali. Fotek mám jinak asi milion - z muzea války, z pochodu k Manechester stadionu, ze hřbitova, z blbnutí u řeky, z baráku a tak dále. Jenže se mi co? No nechtějí zmenšovat, takže až se budu nudit a budu si celej den zmenšovat, tak je sem dám.

P.S.: Jak vám asi došlo, let jsem přežila.

Ulice, ve které jsme bydleli

Baráky, ve kterých jsme nebydleli

Pohled z mostu, přes který jsme chodili


Tady jsme nakupovali.

Tady čumím na lidi, který nakupujou.

Zastávka busů, ze které jsme nejezdili


Tady jsme nakupovali (ale na té fotce jde o tu limuzínu :D)


Nejširší krytá sjezdovka na světe.

Opuštěné chaty v lesích

11. června 2012 v 16:28 | Sticky Bubblegum |  diary
Tak... Vím asi o 250 hororech, které jsem v životě viděla. Samozřejmě, čím víc jsem jich viděla, tím víc mi ty horory přijdou nudné a okoukané, proto mě překvapilo, že jsem také po dlouhé době narazila na filmy, které byly fakt skvělé! A vy si je teď všechny pustíte!!!

The Cottage


(mimochodem to je zmlátila ta bloncka, ne vrahoun :D)

Upřímně, ten začátek je pěkná nuda a jediné plus jsou ty občasně vtipné scény, ale potom se to rozjede a od okamžiku, kdy se dostanou k odlehlé chatě, to začíná být zábava (a taky se začínáte bát). Příběh je prostý... Dva bratři se rozhodnou unést dceru jednoho bohatého týpka, aby z něj dostali prachy. Samozřejmě nedostanou nic a navíc ta unešená děvenka je pěkně drsná a protivná blondýna, která je tam tak trochu zmlátí, pak jednoho z bratrů popadne a vleče se s ním přes les, aby mohla vše naprášit svému tatínkovi. Cesta přes les je však dlouhá a zdá se, že krom stromů kolem nic není... do chvíle než narazí na zdánlivě opuštěný barák. Už ten je sám o sobě dost strašidelný, natož když se na scéně objeví hnusný vrahoun.

The Cabin in the WoodsU těch chat v lese ještě chvíli zůstanu. Další film je totiž o partě kámošů, kteří vyrazí na pronajatou chatu, která je náhodou vysoko v horách, všude jenom stromy, no paráda... Na chatě je pár divných věcí, ale to nejdivnější dětičky nevědí, někdo je totiž celou dobu sleduje a začíná si vsázet na jejich životy. Opět je to ze začátku celkem nuda, i když začnou umírat, tak to není nic zvláštního, ale totálně nejlepší je poslední půlhodinka filmu, protože nic podobného jsem nikdy neviděla. O co jde, říct nemůžu, protože byste se už neměli na co těšit. Na csfd má film 71% což je docela úspěch :D

Urban Explorer


Trochu jako Katakomby, chvilkami jako Metro, ale díky pěkným hercům se na to dá koukat, a když na řadu přijde pomatenec, který chce všechny zabít, dokonce jsem se i bála (nebo jsem občas byla znechucena). Dějištěm je Berlínské podzemí, které postavili nacisti a prováděli tam nepěkné věci. Mladý pár z Ameriky, studentka z Francie a ještě jedna slečna z Číny, Koreje, nebo z podobného státu, se domluví s fešákem z Německa, který tak trochu nelegálně provádí lidi v podzemí. Až na to, že cestou narazí na dva divné chlápky se psem, všechno probíhá celkem v pohodě. Prohlíží si malby v podzemí, různé podivné místnosti, ale když se chtějí vrátit zpátky, tak jejich průvodce zahučí do díry a tak nějak to vypadá, že je s ním ámen. Dvě dívky jdou pro pomoc, amíci zůstanou u těla a snaží se ho udržet na živu. A ano... teď na scénu přichází už od pohledu divný chlap, který asi v životě nepotkal zubaře. Tváří se jako kámoš, pomůže jim odnést tělo, slíbí že zavolá záchranku, dá jim i najíst (haha... kdyby věděli, co to žrali). No a pak je tak trochu uspí, sváže a začne je mučit...

Dirty and wet

11. června 2012 v 13:44 | Sticky Bubblegum |  photos


Tak schválně, kdo uhodne, proč mám tak překvapeně vytlemený výraz? :D

Děláte si pr...srandu?!

8. června 2012 v 17:11 | Sticky Bubblegum |  writing
Tak jsem tak náhodně klikla na jeden článek na kvalitním magazínu pro inteligentní lidi novinky.cz, ale asi jsem to neměla dělat, protože teď mám chuť někoho zabít, nebo se minimálně stydět za to, kde žiju! Konkrétně se jedná o tento článek, kde se píše o tom, že nějaký týpek jel ve vlaku, trochu to tam posprejoval, všimli si ho pracovníci, začali ho honit po vlaku a kluk, aby ho nechytili, raději vyskočil z vlaku. Okej, vyskočil sám, byla to jeho volba, ale my u toho nebyli. Třeba jenom otevřel dveře, hrozil, že vyskočí a vypadl. Nebo měl takový strach a nepřemýšlel, tak skočil. Nebo byl jenom hloupější a nedošlo mu, že se pravděpodobně zabije. No samozřejmě, že se zabil, ale to, co mě fakt rozohnilo je parádní diskuze pod článkem. Namátkou vyberu komentáře.

"Tak by měli dopadnout všichni, co ničí-hřbitovy, budovy a vůbec majetek druhých takových darebáků škoda není!"
"Tak hlavně že si žádný člověk neublížil. Sprejer je pouhá škodná."
"Žádná škoda....Potrestal se adekvátně sám!!!! A tohle by si měli jeho rodiče uvědomit!!!!"
"Konečně jedna dobrá zpráva."

Opravu? Vážně? Kurva děláte si prdel lidi? Podle toho, co tam lidé píší, by velká část národa lidi se sprejem v ruce pozabíjela. Vlastně tak nějak zmínili, že sprejeři nejsou lidi a nezaslouží si žít a nevím co všechno. Aha. Takže vy támhle budete oplakávat kluka, který spáchá sebevraždu, protože neodmaturoval. Budete oplakávat nějaký Aničky a nevím koho, tvářit se, jako největší milovníci lidí a soucitní občané...a pak. Pak kurva píšete takový kraviny, jako, že si náctiletej kluk zaslouží umřít proto, že nastříkal graffity na starej, pravděpodobně i tak dost hnusnej, vlak?! Vážně?!

(Berte ohledy na to, že to píši pár vteřin p přečtení článku, jsem velmi vášnivá a momentálně taky dost naštvaná. Jinak jsem slušná dívka, která se každý den modlí a nemluví sprostě. Děkuji.)

Dívka s pérem

8. června 2012 v 16:10 | Sticky Bubblegum |  photos
Už jsem tu jedno fotku z téhle série měla, ale dneska jsem na jedné flashce narazila na zbytek fotek. Na poslední jde skvěle vidět, jak neumím z PF, ale nebyl po ruce nikdo, kdo by to uměl lépe :D
Růžová

7. června 2012 v 17:49 | Sticky Bubblegum |  poezie
Můžu si žiletkou česat žíly,
můžu být nahá, v tuhle chvíli,
můžu se dívat na lidi, jak se dusí,
třeba je to jediná věc, co mě vzruší,
můžu si do kůže znaky vrývat,
můžu si falešně písně zpívat,
můžu být lhostejná k smrti a umírání,
pro hloupost můžu plakat bez přestání,
můžu mít sto důvodů, proč bych se zabila,
můžu být každý den opilá... a divně lepivá,
můžu polykat prášky, abych mohla spát,
za nedosažitelnými sny můžu se hnát,
můžu být ta, co normálně se nechová,
jen jedno vím jistě, vždy budu růžová.