Duben 2012

Dobrej seriál?

24. dubna 2012 v 16:48 | Sticky Bubblegum |  diary
V poslední době mám seriálovou krizi tj. nemůžu narazit na žádnej fakt dobrej seriál. Vzhledem k tomu, že už jsem všechny ty hodně dobrý seriály viděla, mám pak tendenci každý nově nalazený, srovnávat a nikdy nejsem tak úplně spokojená. Seriály, které mě fakt dostaly a byly podle mě perfektní - American horror story, Misfits, ale třeba i takový Bedlam, the fades, Psychoville nebo Grimm jsou poměrně dobrý.

Naopak seriály, které jsem dřív fakt žrala - the Big Bang theory, how i met your mother, two and a half man, se mi zdají čím dál tím horší. Nevím, jestli já začínám být divnější, nebo na to tvůrci začínají kašlat a spoléhají na to, že fanoušci se na to budou dívat pořád, ať jsou nové díly sebeblbější. Co myslíte?

Každopádně já se na něco sem tam kouknout potřebuju, takže vás žádám, ne já vám přikazuji... napište mi alespoň jeden název nějakého hodně dobrého seriálu! :D

Juchů, praktická!

18. dubna 2012 v 11:11 | Sticky Bubblegum |  diary
Juchů, zítra praktická a já až teď zjistila, že asi moc nechápu cash flow... a že úplně debilně účtuje odpisy a směnky taky nejsou žádná sláva. Jediný, co mě zachrání jsou mzdy a na těch si asi 44% z bodů nezískám. Samozřejmě se jdu učit (nebo-li hodit na to oko, protože já slovo "učit (se)" nesnáším). A vůbec, by mi tu praktickou mohli odpustit, když jim podepíšu papír, že nikdy nic nebudu účtovat, ne? Achjo, achjo... asi se hodim marod :D
Pamatuju si, jak čtvrťáci u nás na škole, byli vždycky před maturitou mrtví strachy a nám (celkově naší třídě) je to nějak jedno. Nikoho ještě asi nenapadlo, že ta praktická je už ZÍTRA, nebo jsme prostě takový flegmatici, že nám to je fakt jedno. A nebo jsem ten flegmatik já a obav ostatních jsem si jen nevšimla :D

Pokud letos maturujete, kdy máte poslední den školy? A děláte praktickou?

Anorexie naopak

9. dubna 2012 v 9:57 | Sticky Bubblegum |  diary
Znáte takové to video o anorexii, jak stojí strašně vyhublá holčiny před zrcadlem a v tom zrcadle se vidí jako, že je tlustá? No jestli ne, najděte si ho na youtube, mě se nechtělo :D Každopádně, když nad tím tak uvažuju, mám asi anorexii naopak. Stojím před zrcadlem, vidím samu sebe - ne jako modelku, ale alespoň jako normálního člověka. Jasně, mám enormní stehna a prdel s povrchem pomeranče, ale jak říkám, nevidím tam žádnou slonici. Říkám si, OK. A pak někdo příjde a vyvede mě z mého omylu. Nejčastěji jsou to rodiče nebo prarodiče, protože kámošky takové věci přece neříkají, ty už kvůli kodexu přátelství musí říkat jenom lichotivé info (někdy mi to tak přijde :D). A tak se najednou dozvím, že má prdel je podle nich asi 100x větší, než se zdálo mě, že vlastně nemám velkou jen zadnici, ale břicho taky nic moc. A že jsem vlastně celá taková jedna velká koule a okamžitě bych měla přestat žrát ten čokoládovej jogurt, co držím v ruce, i přesto, že je třeba osm večer a já za celej den stihla "sežrat" "jenom" oběd. A že bych okamžite měla místo do postele, zamířit do posilovny, jinak si můj boyfriend najde nějakou hubeňoučkou holku a na enormiku (to jsem jako já) se vykašle.

Takže já prostě musím mít anorexii naopak, protože rodiče mají vždycky pravdu, no ne? Jinak, kdy je podle vás člověk fakt tlustej?

Akce Biodermy

2. dubna 2012 v 16:01 | Sticky Bubblegum |  propagace
O značce Bioderma i jejích produktech jsem tu již několikrát psala. Teď však v lékárnách mají takovou "akci", týkající se právě Biodermy. Vím, že hodně z vás psalo, že tuhle značku máte rády, proto vás chci na probíhající akci upozornit. Při nákupu ochranného opalovacího produktu Photoderm na obličej SPF 50+ (krém, ultra-fluid, tónovaný krém) získáte zdarma Sensibio micelární vodu 250 ml. (Produkty Bioderma se dají zakoupit jen v lékárně).