Březen 2012

Naše (ne)vulgární tablo

29. března 2012 v 15:51 | Sticky Bubblegum |  photos
Některé maturitní ročníky kvůli tomu blázní už měsíce předem, jiným je to trošku šumák a do teď to neřeší, jiné třídy ho ani nechtějí, o čem melu? O tablu. Naše třída kvůli tomu přímo nešílela, ale samozřejmě už ho nafocené máme. Když se hlasovalo o tématu nebyla jsem ve škole (jejich verze) nebo se na tématu domluvilo pár "bossů" třídy a zbytek do toho neměl co kecat (moje verze). Každopádně mě je to téma celkem fuk, jenom mě štve, že ho nikdo nevymyslel, ale našel na netu loňskou třídu, která tohle téma měla a my ho čmajzli... rovnou i s mottem "Před maturitou se do peřin neschováme!". Dle mého výrazu na fotce jde vidět, že jsem za a) vrah, za b) nebyla z focení moc nadšená. No, ale teď už se mrkněte, co naše ladies "vymyslely".


Oficiální, na tablo


V barevné verzi a před úpravou

Maturita se blíží...

28. března 2012 v 15:38 | Sticky Bubblegum |  diary
Už dám s těmi parfémy pokoj, ale musím uznat, že jsem nedávno skvěle využila to, že o těch parfémech neustále píšu. Abyste rozumněli - jak se tak blíží maturita, tak pořád něco píšeme a nemohli jsme vynechat ani nově zveřejněná maturitní zadání na jaro 2012. Už jsme si napsali didakťak z angliny, z češtiny a nemohli jsme vynechat ani slohovky, no ne?

Pokud taky právě maturuješ a dostalo se ti zadání slohovky do ruky, určitě víš, že jedním z témat byl novinový článek, který se měl týkat rad při výběru parfému. Byly i lepší témata - například knihy vs. čtečky, motivační dopis nebo popis bytu, ale tyhle témata si od nás ze třídy zvolil každý. Jsem mazaná a vím, že když píše jedno téma 10 lidí, úča to pak porovnává a víc kritizuje, takže jsem si vybrala téma, které nikdo jiné nechtěl, právě ty parfémy. Ale dost už o nich :D

Taky se pochlubím, že z těch didakťáků mám dvojky. "Co že?! Dvojky? Jsi blbá? Já mám jedničku! Vždyť je to tak lehké!" Pokud si říkáš tohle, tak jsi za a) jedna moje nejmenovaná solužačka nebo za b) jsi prostě geniální, což já nejsem! :D

A taky se zmíním o tom, že jsem byla v kině na Hunger games, a i přesto, jak to všichni kritizují, mě se to líbilo :P

New York Muse

28. března 2012 v 15:28 | Sticky Bubblegum |  propagace
Minule jsem se zmiňovala o parfému, který mě okouzlil. Byl jím parfém Rio - Elite Models. Dnes se zmíním o parfému ze stejné kolekce, akorát s odlišnou barvou - narůžovělou, odlišným názvem - New York Muse a především s odlišnou vůní.

Pokud tě nelákají parfémy, připomínající pivoňku nebo pivo ( :)) ), možná tě zaujme právě New York Muse. Vůně je nasládlá a je mixem červeného pomeranče, lotosvého květu, červené pivoňky, voňavé fialky, ale i exotickou černou vanilkou, orchidejí a s kapkou pižma.

Mě osobně tahle vůně příliš nezaujala, ale měla jsem parfém ve škole a některé spolužačky si parfém opravdu zamilovaly. Ano, především pro jeho vůni, ale také je nadchnul flakonek a způsob, jakým se parfém otevírá a zavírá.

Tento parfém a vlastně všechny parfémy od Elite Model, si můžeš oestovat nebo rovnou zakoupit v drogérce DM, Rossmann, Schlecker a myslím, že jí mají i v Kauflandu. Každopádně, internet to jistí a pokud víš, který z těchto parfému ti voní nejvíce, můžeš si ho objednat v e-shopu :)

Sensibio H2O perfektní pleťovka

21. března 2012 v 16:23 | Sticky Bubblegum |  propagace
Mám takový menší problém a tím je moje pleť. Tak nějak nesnese skoro žádné přípravky, takže když si chci koupit krém (ať už noční, na den nebo podkladový), čistící vodu nebo snad odličovák, který má být i na oči, nastává peklo. Vyzkoušela jsem snad "stovky" produktů - některé byly neutrální (odlíčila jsem se, trochu to štípalo, ale žiju), jiné zase děsné (jenom jsem se s namočeným tamponkem přiblížila k pleti a pak jsem měla dva dny vyrážku a štípal mě snad celý obličej), ale také jsem narazila na dvě pleťové vody, které jsou na citlovou pleť fakt perfektní.

Tedy, to jedno nebyla pleťová voda, ale spíše takový olej. Nevím teď přesně značku, ale byl dvoubarevný - od poloviny dolů zelený olejíček, od poloviny nahoru bílá pěna - před použitím promíchat. Odlíčil skvěle, k pleti byl šetrný, ale byl to olejíček, takže byl značně mastný a občas jsem si připadala, jako sardinka naložená v oleji. Kdybych nenarazila na Sensibio 2O, používala bych ten olejíček do dnes (ale lepší být mastná, než se zarudlým xichtem ne?).

Sensibio H2O je pleťová voda, kterou vyrábí značka Bioderma. Já osobně jsem její produkty v obchodě nikde nepotkala, takže si jí nakupuji přes internet (momentálně jsou produkty zlevněné, takže jsem toho využila). Musím říct, že se Sensibio neliší od klasické vody - průhledná, nijak mastná nebo patlavá konzistence, nesmrdí, jako některé jiné odličováky, parádička! Navíc skvěle odlíčí i voděodolnou řasenku, kterou občas používám a na citlivou pleť je to fakt tutovka.