Onlinovky pro dívky

11. října 2011 v 15:20 | your StickyBubblegum |  promotion
Líbí se Vám počítačové hry, ale už se Vám tolik nelíbí to, jaké hry jsou většinou nabízeny? Také Vám připadá, že je to všude samá bojová hra pro kluky, střílečka, skákačka, že všude teče spousta krve? Tak právě pro Vás, které byste si rády zahrály něco podle svého vkusu, jsou tady super hry pro dívky, ve kterých najdete všechno, co se holkám líbí a co rády hrají.


A které to jsou? V první řadě jistě takové hry, kde si slečny můžou vyzkoušet své kreativní dovednosti. Ať již v oblasti módy, líčení, zařizování, nebo přímo nějaké výtvarné činnosti. Do této oblasti potom patří hry jako dess up nejrůznějších celebrit, zvířátek a panenek, česání a líčení, lakování nehtů, zařizování různých domů, bytů nebo měst a farem, pořádání módních přehlídek a show a mnoho dalších. Dál si na těch lepších webech s online hrami můžete zahrát hry, ve kterých budou Vaše oblíbené herečky a herci, nebo postavy z filmů. Pro menší nadšené hráčky jsou tu potom Barbie, nebo roztomilá stvoření jako poníci, pejsci, kočičky…

Aby byly superhry pro dívky opravdu úspěšné, obnášejí také často vedení nějakého podniku jako je vlastní restaurace, wellness centrum, nebo kadeřnictví. V těchto hrách máte za úkol obsloužit co nejvíc zákazníků a vydělat co nejvíc peněz. Pro starší slečny a dívky jsou tu potom hry zaměřené na ověřování a procvičování mozkových závitů. Jsou to logické hry, hry s kartami, nebo postřehové, které spousta holek vyhledává a ve kterých jsou taky dost dobré. Žádná mladá dáma neodmítne ani zajímavou, kvalitní agenturu, tedy hru, kde musíte něco konkrétního najít, nebo se někam (nebo odněkud) dostat.

Konečně teda tvůrci počítačových her pochopili, že jsou tady i holky, že je jich celá půlka potencionálních hráčů a hlavně jim došlo, že chtějí hrát něco jiného než kluci. Od tvůrců to byl již jen malý krůček k herním webům, ze kterých si online hry zdarmazahrát, a ty které se Vám budou líbit i volně stáhnout do svého počítače.
 


Komentáře

1 Rokytník Rokytník | 2. února 2013 v 13:27 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.