Diamantové šperky

1. září 2011 v 17:46 | your StickyBubblegum |  promotion

Diamantové šperky, náušnice a prsteny společnosti D.I.C.

Klenoty a šperky jsou lidmi obdivovány již od počátků lidské civilizace. Snad v každé kultuře pak nalezneme mnoho individuálních znaků, které se promítaly i do šperků.
Šperky se pak staly nejen velmi hodnotným darem, ale také symboly moci či rodinné tradice. A i nyní, chceme-li někoho ocenit či potěšit, obvykle se uchylujeme k nákupu cenných klenotů, které nejenže mají vyjádřit náš obdiv či uznání, ale také podtrhnout svou krásou osobnost jejich budoucího nositele.


Diamantové šperky Diamonds International Corporation a.s.

V současné době patří mezi nejoblíbenější diamantové šperky, které mají při správné péči nekonečnou životnost a jako nejcennější drahokam na planetě vyjadřují i výjimečnost obdarovaného. V České republice je největším prodejcem těchto klenotů holding Diamonds International Corporation, a.s., který působí i v dalších jedenácti zemích světa. V jeho katalogu šperků nalezneme nejčastěji diamantové prsteny, krásné diamantové náušnice či dokonce celé sety okrášlené těmito nádhernými drahokamy. Diamantové šperky od Diamonds International Corporation, a.s. jsou velmi kvalitně zpracovány, neboť společnost vyrábí originální šperky ručně ve vlastních dílnách v České republice a na jejich jakost dohlíží kvalifikovaní profesionálové. Všechny diamantové prsteny i diamantové náušnice jsou opatřeny puncovní značkou Diamonds International Corporation, a.s. Ke kamenům jsou vystaveny certifikáty kvality a číslo certifikátu je i nenápadně vyraženo do kovu, aby měl kupující jistotu, že vsazené diamanty jsou pravé.

Kdy darovat diamantové šperky?

Velmi vhodné je darovat diamantové šperky při důležitých životních událostech, jakými mohou být narození dítěte, promoce, významné jubileum či uzavření manželství. Ke každé z těchto příležitostí Diamonds International Corporation, a.s. nabízí unikátní sérii šperků, které podtrhnou výjimečnost dané situace. Například narodí-li se dítě, je velmi oblíbenou tradicí darovat mu diamantový prsten, který pak lze dědit z generace na generaci a vytvořit rodinnou tradici. Nejenže diamantové prsteny jsou velmi krásné, ale symbolizují i jakousi životní sílu, která bude potomky provázet životem. Matce dítěte se pak obvykle darují diamantové náušnice, které jí po zbytek života připomínají tento šťastný den. A jakmile se i ona stane babičkou, může je darovat své dceři a dát vzniknout rodinné tradici. Máte-li zájem o koupi šperku, rozhodně navštivte některý z showroomů společnosti Diamonds International Corporation, a.s., kde vám kvalifikovaní profesionálové doporučí ten nejvhodnější šperk.

 


Komentáře

1 mirka435 mirka435 | Web | 4. září 2011 v 8:40 | Reagovat

Dívala jsem se na nějaké články a opravdu ti musím napsat tady, že tohle je fakt asi ten nejlepší blog na, který jsem jen tak náhodou na Krásná narazila :)

2 znavená. znavená. | Web | 4. září 2011 v 10:23 | Reagovat

Být bohatá, tak nějaký z těhle šperků mám :D. Jsou nádherné a tolik elegantní :).

3 Super Girls:* Super Girls:* | 18. září 2011 v 18:26 | Reagovat

krásnej blog podívej se i náš :) http://iloveitnow.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.