Září 2011

Základní kosmetické pomůcky

30. září 2011 v 14:03 | Mary-Ane |  liceni
Denně je používáš, pokud ti je kosmetika blízká, otázkou je, jestli o ně pečuješ a používáš je správně.

Houbička na make-up

Někdo jí také říká "hnízdo bakterií", jiní ji nepoužívají. Jaké jsou její hlavní výhody proti nanášení make-upu prsty a čeho se naopak vyvarovat?

Houbička nanese make-up rovnoměrněji a bude ti stačit menší množství pro nanesení na obličej. Důležité je ale vědět, že se na ní usazují odumřelé části pleti, nečistota z rukou a maz z pleti. Tento "nepořádek" ti může na obličeji udělat pěknou paseku. Po každém použití tedy houbičku proper v mýdlové vodě, promyj přípravkem na odlíčení očí a nech pořádně uschnout.


Nejlepší reklamové songy

29. září 2011 v 20:07 | your StickyBubblegum |  music
Reklamy umí být pěkně otravné, protože v poslední době jsou nejen v televizi, ale už i na internetu! Jedna věc je na nich však dobrá. Sem, tam se v nějaké reklamě objeví opravdu pěkná písnička, kterou bych si jinak neposlechla a když mě zaujme v reklamě, donutí mě to, abych si celou píseň našla na internetu. Proto jsem se rozhodla sepsat ty nejlepší písničky, které se objevily (a které jsem objevila já) právě v reklamě.


Nový outfit pro tvé království

29. září 2011 v 15:58 | your StickyBubblegum |  fashion
Už tě nudí vzhled tvého současného pokoje a chtěla bys ho trochu oživit, dát mu nádech originality nebo si pokoj zařídit do osobnějšího a osobitějšího stylu, aby každý poznal, jaká jsi, jen co překročí práh? Pokud ano, tak tu mám pár rad, jak si pokoj vylepšit a nebudeš ani muset přemlouvat rodiče, aby ti pomáhali se složitou přestavbou, protože se to dá udělat jednoduše!

Parfémy, kterými zaujmeš

29. září 2011 v 12:22 | Mary-Ane |  promotion
Určitě víš, že ke každé příležitosti se hodí jiný parfém. Jak ale vybrat ten, který použít právě v tu danou chvíli? Je to snadné a navíc díky internetu se ti nabízí i nepřeberné množství možností jak získat tvé oblíbené parfémy levně. Pokud se ti cena stále bude zdát příliš vysoká, můžeš si počkat na slevové akce, které weby z parfémy nabízejí nebo si přát jako dárek poukázku do daného internetového e-shopu s parfémy.

Parfém na denní nošení

Do školy nebo na brigádu zvol spíše lehčí, ovocnou nebo květinovou vůni. Ten s extraktem z citrusů ti pomůže zůstat celý den svěží a zlepší ti náladu i během nudného školního dne. Pokud ale zvolíš jemnou vůni růží, můžeš si být jistá celodenní pozorností druhého pohlaví. Nenásilně voní i parfémy, které jsou označovány, jako "čisté". Obsahují většinou extrakty z bavlny a i během zkoušení z matiky se cítíš, jako bys byla obklopená čistě vypraným prádlem.


Návod na denní líčení

28. září 2011 v 18:10 | Mary-Ane |  promotion
Každá z nás má svůj vlastní rituál, který provádí každé ráno před zrcadlem. Jistě, nemůžeš nařídit všem holkám, aby se líčily stejně, ale někdy to tak vypadá. Schválně se rozhlední u vás po třídě, pro kolik spolužaček znamená jednoduché denní líčení nanést make-up, orámovat oči černou linkou, řasy přetřít řasenkou a na rty nanést trochu lesku.

Lele Fashion - originální móda

28. září 2011 v 10:10 | your StickyBubblegum |  promotion
Jsi ráda originální a nechceš mít stejné oblečení, jako půlka tvé třídy? A zároveň nechceš za jeden kousek oblečení utratit tisíce? Pak je tenhle zcela nový e-shop Lele Fashion, který nabízí oblečení pro ženy a dívky od hlavních světových asijských návrhářů, přesně pro tebe! V tomhle případně rozhodně neplatí, že se jedná o nekvalitní zboží, protože je z Asie. Oblečení je naopak velmi kvalitní, poměrně levné a hlavně stylové! Teď se pojďme mrknout, jaké kousky si můžete pořídit.


Násilnický polibek (1.)

22. září 2011 v 15:40 | your StickyBubblegum |  povidky


Byla neskutečná tma. Ty stromy všude kolem, zabraňující světlu lamp, tomu přidávaly na dramatičnosti. Jediný bod, kterým se dalo řídit, byl starý nápis MOTEL, ze kterého po těch letech svítila pouze poslední tři písmena, takže místo MOTEL, to byl TEL. A asi nebyl ani příliš oblíbený, protože kromě mého auta, tu byly už jen dvě další, což je poměrně málo. Ne že by mi to vadilo. Netrpělivě jsem sledovala silnici, po které, jako naschvál, neprojelo auto už minimálně hodinu. "Kde sakra je," řekla jsem si spíš pro sebe. S Chrisem jsem chodila už měsíc. Ha, prý už. Pro někoho je měsíc dost krátká doba, ale pro mě je to téměř rekord. Rekord, který nikdy nepřekročím. A mám k tomu své důvody.
Konečně! V dálce vidím světla blížícího se auta, jestli teď neodbočí k motelu, tak… Ne, je to dobré, odbočil. Je to on. Rychle jsem se porozhlédla po pokoji. Láhev vína, jedna sklenice, červené povlečení na posteli, to by šlo. Natáhla jsem ruku pro mobil, který jsem měla na nočním stolku a vyťukala pouze dvě čísla - 27 a odeslat. Ani ne za minutu vyšel z auta s mobilem před očima, rozhlížející se, po číslech pokojů. Usmála jsem se a udělala dva kroky k posteli. V tu samou chvíli se ozvalo slabé zaklepání. Nečekal na odpověď a rovnou vešel. Když mě uviděl v rudém korzetu, na kterém jsem měla jenom krátký saténový župan, usmál se a přistoupil až těsně ke mně.
"Tobě to sluší andílku," zašeptal. Cukl mi koutek, ale nepřišel mi směšný on, nýbrž jeho oslovení. Andílek. Kdybys tak tušil.

Kup si batoh přes skateshop

21. září 2011 v 10:58 | your StickyBubblegum |  promotion
Pokud ještě nemáš batoh, který bys nosila do školy a ten z loňska se ti už nelíbí, mám pro tebe super tip! Ať už jsi příznivce skate oblékání nebo ne, tak tenhle skateshop se ti zajisté zalíbí. Mě osobně se nejvíce líbí batoh se zajímavým názvem Fox girls Dirt Vixen. Má opravdu vychytaný design, takže s ním zajisté zaujmeš.

Plesové šaty!

20. září 2011 v 11:03 | your StickyBubblegum |  promotion
Sotva začal školní rok, což je celkem nepříjemná věc, ale s příchodem školy jsou tu i další věci, na které se můžeme těšit - prázdniny, exkurze, ale především maturtiní plesy. Maturitní ples čeká letos i mě. Vlastně ne letos, ale až po Novém roce, jelikož termín našeho plesu je až v únoru, což ovšem nebrání ani spolužačkám, ani mě v chaotickém pátrání a cíl je jasný - najít ty správné a nejhezčí plesové šaty!


Tak to jsi přehnala !

16. září 2011 v 12:20 | your StickyBubblegum |  tt
Tak to jsi přehnala !

Je hodně věcí, které se dají kámošce odpustit, i když máš v prní chvíli pocit, že jí za tohle musíš zavraždit. Například když si půjčí na party tvoje nejlepší triko, poleje ho tolika věcma, že už se jeho vzhled nevrátí do původního stavu nebo když ti slíbí, že s tebou na tu párty určitě půjde, ty se nachystáš a ona dá hodinu před začátkem vědět po SMSce, že nemůže přijít, protože jí do toho něco vlezlo a následně si vypne mobil, abys jí náhodou nemohla zavolat a vynadat jí, případně abys němohla zjistit, co důležitějšího jí do toho vlezlo. Pak jsou ale věci, které by dobrá (natož pak nejlepší) kamarádka dělat neměla a tady máte pár takových věcí, které já rozhodně neodpouštím a kdy všechno uvnitř mě křičí: "Tak tohle už jsi přehnala drahá 'kamarádko' !!!"


Zajímavé dárky pro ženy

14. září 2011 v 14:36 | your StickyBubblegum |  promotion
V jednom internetovém obchodě jsem narazila na několik věcí, které mě zaujaly. Jestli momentálně pro někoho sháníš dárky nebo chceš udělat dárky radost sobě, tak čti dál.

Stylový deštník
Počasí je v posledních dnech dost nepravidelné. Nevím jak vy, ale já když jdu ze školy, tak na déšť většinou připravena nejsem nebo mám svůj deštník křiklavé zelené barvy. Ne že by se mi líbil, ale prostě jsem lepší nesehnala. Jenže to jsem ještě neznala stylové deštníky od Suck UK. Jsou černé nebo červené, takže zdánlivě nenápadné, ale je na nich skvělý potisk barevných obláčků. Pokud zrovna deštník nepotřebuješ, můžeš jím obdarovat třeba kamarádku. Nebo mě.

Staň se královnou pekelné kuchyně

Bez pozlátka, bez přetvářky... Jenom já, nahá

13. září 2011 v 15:37 | your StickyBubblegum |  tt
No hype, no glass, no pretense. Just me... stripped.

Teď by se tu asi hodila fotka, video nebo něco, kde bych byla nahá - nemyslím pornograficky nahá, ale zcela normálně nebo umělecky nahá. Takový materiál by nebyl problém, jen ho nepotřebuji zveřejňovat na tomto blogu. Proto sem dávám alespoň tohle video s úžasnou Christinou od níž jsem si vypůjčila nadpis, ale teď už k tématu.


Tipy na knihy

9. září 2011 v 11:49 | your StickyBubblegum
Chtěli jste tip na nějakou knihu, takže teď Vám můžu dát tip na knihy, které jsem přečetla o prázdninách. Není to jen fantasy, ale tak trochu od všeho :)

Hungry Games: Síla vzdoru

O Hladových hrách jsem již napsala spoustu článků, takže pokud chcete recenzi, můžete si články na blogu najít. Každopádně je to dle mého názoru jedna z nejlepších fantasy / sci-fi knih, které jsem kdy četla. Ale tento díl je poslední, takže číst popořadě.

Případ trhače jahod

Neříkám, že mě tato detektivka uchvátila a byla skvělá. To rozhodně ne. Ovšem jsou i horší detektivky a tahle je prý bestsellerem. Kniha je o třech kamarádkách, z nichž jedna má za matku slavnou spisovatelku. Začaly prázdniny a nový brigádníci - trhači jahod, přijeli vydělávat penízky. Jenže mezi trhači jahod je jeden pomatenec, který začne zabíjet mladé dívky. Kamarádek se to nejdříve moc netýká - do doby, než vrah zabije jednu z nich a ta další s ním... No, to si přečtěte, ale myslím, že vám to tak v půlce bude všechno jasné.

Romeo, Julie a tma

Když si tuhle knihu přečtete, nejen, že tím zabijete jednu knihu k maturitě či povinné četbě, ale pokud vás neodradí pochmurná atmosféra knihy, tak by se vám i mohla líbit. Příběh vypráví o židovské dívce, která zrovna obdržela povolávací lístek do koncentračního tábora, když si tak zoufá na lavičce, protože v daný den neodejla, takže bude mít průšvih, dá se s ní do řeči jeden mladík, který jí pomůže a nabídne jí azyl. Samozřejmě se do sebe zamilují, ale jak to tak během doby koncentráků bylo, nedopadne jejich příběh dobře.


Design

6. září 2011 v 14:49 | your StickyBubblegum
Už asi pět dní se snažím upravit design, aby se na každým počítači nezobrazoval jinak, tak doufám, že se mi to konečně podařilo. Pokud se pořád někomu zobrazuje blbě, nechť se ozve.

Videoodpověď se odkládá na dobu neurčitou, což znamená, až budu doma sama a budu mít čas. To se mimochodem už týden nestalo.

Diamantové šperky

1. září 2011 v 17:46 | your StickyBubblegum |  promotion

Diamantové šperky, náušnice a prsteny společnosti D.I.C.

Klenoty a šperky jsou lidmi obdivovány již od počátků lidské civilizace. Snad v každé kultuře pak nalezneme mnoho individuálních znaků, které se promítaly i do šperků.
Šperky se pak staly nejen velmi hodnotným darem, ale také symboly moci či rodinné tradice. A i nyní, chceme-li někoho ocenit či potěšit, obvykle se uchylujeme k nákupu cenných klenotů, které nejenže mají vyjádřit náš obdiv či uznání, ale také podtrhnout svou krásou osobnost jejich budoucího nositele.