Reportáž: Fashion days

1. srpna 2011 v 13:22 | your StickyBubblegum
Minulý týden ve čtvrtek se konalo zahájení akce Fashion Days Pop-Up Outlet, na kterém jsem já nemohla chybět - a tak si teď můžete přečíst, co se tam dělo.
Ve čtvrtek 21. července se konalo zahájení akce Fashion Days Pop-Up Outlet, na kterém jsem já nemohla chybět - a tak si teď můžete přečíst, co se tam dělo.

Celá akce probíhala a stále probíhá v OC Kotva, což pro mě byl sám o sobě docela zvláštní obchodní dům, ale to ponechme stranou. Ve třetím patře na nás čekala paní Lenka, organizátorka akce, a také naše šéfka z Krásné - Míša. Vstup do prostoru, kde probíhala tato nakupovací akce, byl zatarasen páskou a byl střežen nemilosrdnými muži, kteří pouštěli pouze lidi s pozvánkou, ale ti se nahrnuli až později. Tou dobou, co jsme přišli, tam nikdo kromě lidí, co se na Fashion Days podíleli, nebyl.Samozřejmě jsme si hned po příchodu začali prohlížet všechny možné hadříky, které byly všude kolem nás. Pro každého, kdo rád nakupuje, by to byl ráj. Okolo vás kabelky, kalhoty, trika, topy i tílka, šaty, botky a různé doplňky, nejznámějších značek - D&G, Baby Phat, Calvin Klein, Miss sixty, Victoria´s Secret, Guess, Lacoste a další. Jenže to nejlepší na tom byly ceny těch kousků, které nepřesáhly 1500,- Kč. Z našeho rozjímání nad oblečením nás "vyrušila" Míša, která nás rozdělila, protože součástí programu byla také naše proměna, která měla začít. Mě se jako první ujala vizážistka a kadeřnice, která byla nejen šikovná, ale i sympatická, takže jsem se rozhodně nenudila.

Neustále kolem nás také běhal fotograf Štěpán, který se sem tam snažil schovat za regál a nečekaně nás vyfotit. Když jsem byla nalíčená a učesaná - což byla celkem změna, protože jsem pro jistotu přijela zcela nenalíčená a vlasy jsem měla rozpuštěné, za to teď byly učesané v elegantním drdolu, tak jsem se přesunula za stylistkou Claudií, která mi měla najít vhodný outfit. Zvolila červené šaty, dosti nápadité korále D&G a nakonec modré semišové podpatkáče, na kterých jsem si málem zlomila nohu, protože já v takovýchto botičkách chodím jednou do roka, když jdu na ples.

Na akci také přišlo pár známých lidí, z nichž asi nejvíce budete znát Ewu Farnou, s kterou se jedné z nás podařil udělat rozhovor. Ale to hlavní pro mě bylo, že po proměně jsem si konečně mohla začít vybírat oblečení, podle svého gusta. I přesto, kolik se tam nahrnulo lidí, jsem nakonec pár kousků ulovila, některé jsem dostala zadarmo, takže já i má peněženka jsem byly šťastné. Jaké kousky? To se dozvíte v příštím článku. :)
 


Komentáře

1 stylspam stylspam | 1. srpna 2011 v 20:58 | Reagovat

Ahoj koukla by ses na můj blog prosím mohly by sme se spřátelyt pokud chceš ? Moc pšknej článek

2 Marcy Marcy | 3. srpna 2011 v 10:47 | Reagovat

Ahoj holky,
na internetu jsem si hledala nějaký vhodný boty na tohle léto a našla jsem úplně suprový stránky i s e-shopem, kde nabízejí kožený, ručně šitý sandály z Palestiny, Indie a z Řecka. Ta firma, která ty sandály dováží se jmenuje Faraon Sandals a musím říct, že jsem se byla podívat i do jejich kamenný prodejny, protože jsem chtěla vidět ty lidičky, který to tam vedou. Objednávka přes internet byla úplně v pohodě, velice rychle mi boty přišly. Sandály, které jsem si koupila, tak na noze příjemně chladí, noha se nepotí a krásně se vytvarovali. Pecka taky je, že čím víc je nosím, tak tím víc se kůže leskne. Fakt paráda. Taky jsem se na jejich stránkách dozvěděla něco o kůži, jak o ní pečovat apod. A přímo v obchodě velice příjemná obsluha. Tak pokud někdo hledáte pěkný a pohodlný boty na léto, tak mrkněte na www.faraon-sandals.cz. Vřele doporučuju, ahoj Marcy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.