Červenec 2011

Chystám - Jak se stát fotografkou

25. července 2011 v 12:55 | your StickyBubblegum
Po dlouhé době chystám článek "Jak se stát... fotografkou". Pokud vás baví focení a chcete se mu v budoucnu věnovat, bude článek přesně pro vás! Samozřejmě nebude chybět rozhovor s výborným Pražským fotografem, který fotí různé pražské akce, ale i celebrity. Pokud na něj máte nějaký dotaz - pište do komentářů :)

Představují se UPÍRKY - Upíří soutěž

12. července 2011 v 16:46 | your StickyBubblegum |  souteze
Tak, mám tu pro Vás fotky několika nádherných upírek, které by si z fleku mohly zahrát v nějakém upírském trháku! Vy teď ale máte nelehký úkol - musíte mi pomoct vybrat tu nejhezčí a nejkouzelnější upírku pomocí ankety, která se stane vítězkou a vyhraje knihu! Která dívka to bude?

Upírka jménem: C.
nejoblíbenější upír: Damon Salvatore


Další upírky v CČ

Mallorca

12. července 2011 v 12:53 | your StickyBubblegum |  photosCiao Italia!

10. července 2011 v 13:16 | your StickyBubblegum |  diary
Ciao Italia není jako "ahoj Itálie, už se těš", ale spíš "pápá Itálie". Ano, dlouho jsem se neozvala, protože jsem byla od posledního zveřejněného článku odjetá v Itálii - konkrétně v Caorle, ale byla jsem i jinde, například v benátkách. Co vám mám povídat, raději bych byla tam než tady v ČR, ale na výběr jsem bohužel neměla :D
Taky mě překvapila hromada komentářů, které se objevily u starších (no tak půl /a víc/ roku starých) článků. Divím se, že jsem ještě chodí nějací normální lidé - tím myslím autorky oněch komentářů.

Jinak, připravuji jeden super utajovaný blog, který vůbec nebude o mě, ale musí být okolí utajen, protože ten blog je něco na způsob "gossip girl" - samé pravdivé a štavnaté drby, u kterých budou lidi plakat - buď nad blbostí "hlavních hrdinek" nebo to budou slzy lítosti.