Bubble's thin - 3. týden

29. května 2011 v 16:20 | your StickyBubblegum |  bubblesthin
Jak to zatím vypadá?

Začínáme třetí týden hubnutí a první úspěchy se již dostavily - některé Bublinky zhubly 2 kila, některé dokonce 3 nebo se jim alespoň o nějaký ten centimetr vylepšily míry. Pokud mezi ty šťastné nepatříš, nezoufej, ale vytrvej a výsledek se dostaví i u tebe. Z e-mailů, které jste mi během víkendu poslaly, je jasné, že ne všechny náš plán dodržujeme, protože ať už jde o rodinné obědy, návštěvu u babičky nebo neodolatelnou chuť na sladké, skoro každá něčemu podlehla. Ale pokud váš jídelníček nevypadal takto -

Snídaňo-svačina: Palačinka s džemem, lattéčko
Oběd: Brambory zapečené s brokolicí, smetanou a kuřecím masem
Večeře: Toast s džemem a máslem a mezitím vínko a koktejly

- jste na tom o dost lépe než já, protože přesně tohle byl můj jídelníček ve čtvrtek, kdy jsem dělala autoškolu a uklidňovala jsem se sladkostma. Aby vám nehrozilo, že takové "slabé" dny budete mít několikrát do týdne, sepište si jídelníček vždy na tři dny dopředu a dodržte ho. Když si naplánujete, co si jaký den vezmete do školy na svačinu a co si uvaříte k věčeři, nakoupíte si naplánované potraviny do zásoby a nebude hrozit, že nenajdete doma nic vhodného ke svačině a tak si vezmete čokoládový croissant, který jste jako jedinou věc, našli ve špajzu. Jen co se navrátím do "školního rytmu" (teď jsem skoro měsíc do školy nechodila, ale teď od středy zase začnu), také to tak budu dělat.

Co dodržujeme tento týden? ( 30.5. - 5.6. )

Pro další týden opět platí jíst 5x za den, ale co se změní jsou porce. Nevím, jaké jsou vaše běžné porce, ale zkuste se podívat na pořad "Hell's kitchen" (česky Pekelná kuchyně) a na porce, které běžně v této restauraci jedí. Pokud si dáte jako předkrm rizoto, na talíři budete mít naběračku rizota a né horu, která padá z talíře. Dáte-li si steak s bramborem, znamená to, že dostane pořádný kus masa, ale maximálně přes půl talíře a jeden brambor, nikoliv tři steaky (v našem případě spíše řízky) a tři naběračky brambor. Zkrátka - když si budete nandavat jídlo, dejte si polovinu porce, kterou si dáváte běžně (to neplatí, pokud běžně jíte jako vrabec). Dobré je, když během jídla vypijete sklenici vody a když budete jíst pomaličku. Když do sebe jídlo naházíte během tří minut, ani nepoznáte, že už nemáte hlad.

Co se týče pití - pijte, pijte, pijte. Alespoň dva až tři litry za den - vodu, neperlivé nápoje, ředěný džus.

Být Krásná...

V e-mailu jste mi také napsali, jaká věc vám nejvíce sráží sebevědomí. U některé je to nadměrné pocení, u jiné její vlasy nebo akné. Chci jen říct, že se můžete těšit na články, ve kterých budou právě tato témata a pokud i tebe - nebublinku - něco trápí nebo bys uvítala radu v dalším článku, napiš do komentářů, o co jde. :)
 


Komentáře

1 Maki Maki | Web | 30. května 2011 v 19:59 | Reagovat

Dobrý projekt!Jak dlouho už trvá? 2až 3 kila bych řekla,že je dobrý úspěch!

2 TeluXinka♥ TeluXinka♥ | Web | 30. května 2011 v 21:04 | Reagovat

Ahoj....prosimťě dej sem článek o vlasech :))DD.....mně sráží sebevědomí mastné vlasy :()

3 leSucre leSucre | 1. června 2011 v 21:14 | Reagovat

[2]:Nápodobně,ale mým dalším problémem,který mě dost trápí,je nadměrné pocení rukou :/ :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.