Únor 2011

Parfémy podle znamení: Ryby, Panna

28. února 2011 v 18:34 | your StickyBubblegum |  liceni
Včerejší článek Parfémy podle znamení, který byl zaměřený na znamení začínající na B - Berana, Býka a Blížence měl celkem úspěch, hlavně asi díky krásným ilustračním obrázkům Domči, díky které si můžete představit, jak zmiňovaný parfém vypadá a také se podívat na zástupce určitých znamení. V komentářích jste psali, že chcete článek Parfémy podle znamení: Vodnář. Nebojte, na Vodnáře se v blízké době také dostane, takže každé znamení určitě zjistí parfém přímo pro sebe. V plánu mám takový rychlo článek, kde budou všechna znamení a návrhy na další parfémy určené extra pro dané znamení. Tento článek tu však bude, až po publikování všech článků z řady "Parfémy podle znamení".

Mimochodem, jestli máš s některým z parfémů, který byl zmíněn zkušenost, můžeš se s námi podělit do komentářů a parfém buď doporučit nebo napsat, proč si s ním nebyla spokojena. Já osobně mohu říci, že mám zkušenost s parfémem Deep Red od Hugo Bosse. Nepoužívám ho já, ale moje maminka. Parfém opravdu krásně voní a je v úžasné lahvičce, takže nelahodí pouze nosu, ale také oku.

Parfém přímo pro tebe: Ryby


Předností ryb je obětavost a nasazenost. Za slabiny považují jejich lehkou ovlivnitelnost, i když si to málokdy uvědomují a samozřejmě občasný útěk před světem, který si někdy nepřiznáváme všichni…
Jejich vládcem je Jupiter s Neptunem, živel - samozřejmě voda.
Lidé narození ve znamení Ryb jsou stejně jako lidé narozeni ve znamení Vodnáře vystaveni vlivu dvou planet a to planety Jupiter, který jim dává velký smysl pro spravedlnost, sociální cítění a také ochotu pomáhat druhým. A pak planety Neptuna, který jim na jedné straně pomáhá a na straně druhé jim trochu komplikuje život. Jeho představivost, tvůrčí fantazie a citová jemnost je obdivuhodná. Ale člověk ve znamení ryb trpí také přecitlivělostí a snivostí, které vedou k pasivitě, nerozhodnosti a přehnané vnímavosti.

Zkus parfém Eternity od Calvina Kleina. Eternity je svěží a romantická vůně, která vyjádří vaše city a ukáže všem, jaký jste snílek. Parfém složený z pižma, santalového dřeva, pačuli, ambry, narcisu, konvalinky, bílé lilie, jasmínu, růže, měsíčku, mandarinky, šalvěje a frézie okouzlí nejen vás, ale hlavně vy okouzlíte vaše okolí.

Parfémy podle znamení: Býk, Blíženec, Beran

27. února 2011 v 17:14 | your StickyBubblegum |  liceni

Parfém přímo pro tebe: BÝK


Narodila ses ve znamení býka a chceš poznat, jaký parfém je pro tebe ten pravý? Pojďme první trošku poznat tvé znamení.

Jeho vládcem je planeta Venuše a živlem je Země a jeho přednosti je trpělivost, má i slabé stránky a to bouřlivost s tvrdohlavostí. Tedy Znamení Býka dává lidem, kteří se v něm narodili klidnou trpělivou povahu, cit a vztah ke všemu krásnému a příjemnému, co život poskytuje. Býci jsou často uzavření lidé, kteří se ani vůči nejlepším přátelům nezbavují zcela odstupu, i když vůbec nevyplývá z jejich domýšlivosti, ale spíš jim není dopřána radost vypovídat se. Myslíš si, že nejsi zrovna otevřený tip, přijde ti, že ti schází sebevědomí? I parfémová vůně ti ho může dodat.
Ztělesni se s tvojí ženskostí, pomoci ti může parfém Fuel for Life Femme od značky Diesel. Jak přilákat k sobě více společnosti? Tahle parfémová voda to vyřeší za tebe. Stačí jen projít a vůně přiláká všechny v okolí.


Můj zvěřinec

25. února 2011 v 15:20 | your StickyBubblegum |  diary
Nedávno jsem našla video, kde mám natočeného našeho (teď už mrtvého) zajdu (ehm králíčka) a tak mě napadlo napsat o tom článek. Nemyslím jen o králíčkovi, ale o všech zvířatech, který u nás kdy bydlely. Když nepočítám pavouky, komáry a podobně. Po přečtení článku si o mě a naší rodině budete myslet, že jsme zlí vrahouni.


Andulák Tobíček
To bylo asi naše první zvíře, tedy alespoň co se pamatuju. Byla jsem malá, takže ani nevím, jak dlouho jsme ho měli, ale vím, že poté, co taťkovi ruply nervy, protože Tobíček dělal moc bordelu, dali jsme ho sestřenkám. Byl hrozně barevnej a geniální, protože uměl říkat svoje jméno "Tobíček".


Želva Žofka
Želvu jsme také měli, když jsem byla malá, ale do teď si pamatuju příhodu s jednou mou hloupou spolužačkou a jejím bráchou, kteří jí obraceli na krunýř a chtěli po ní chodit. Vzhledem k tomu, že byla suchozemská, tak pořád chodila na procházky po pokojíku. A pak tátovi došlo, jak dlouho želvy žijou a poslal jí "na exkurzi", k nějaké holčičce, u které milá Žofka už zůstala navždy.


Rybičky 1000 a 1
Ty rybičky se samozřejmě nejmenovaly Tisíc a jedna, ale měly jsme jich tolik, že jim nebudu dávat jména. První várka rybiček, které měly fakt pěkné akvárko, nám umřela, když se u nás předělávaly v zimě okna. Akvárko stálo u rozvalených oken a voda zamrzla. A z rybiček se staly zamražené rybí prsty :( To jsem ale byla malá, takže to je jediné, co si pamatuji. Později jsem si koupila do sklenice asi tři rybičky, které jsem měla na stole. Jenže jsem nebyla správná akvaristka a mé rybičky se navzájem neměly rády. A tak ta jedna, tu druhou sežrala. Zbylé dvě se tak nějak okusovaly navzájem a jednoho dne rybka č. 2 zmizela a rybka č. 3 plavala bříškem nahoru. Rybku č. 2 jsme později našli u ségry v sešitě, který měla v batohu pod stolem. Do teď nechápu, jak se tam ta ryba dostala. :D


Myška Bezejmenná
Na zahradě u dědy jsem jednou našla malou bílou myšku, která zřejmě zdrhla nějakému sousedovi, který jí měl jako sváču pro hada. A protože byla pěkná a pomalá, chytla jsem jí a doma jí z krabice udělala pelíšek. Měla jsem jí na "černo", protože táta by mi jí vyhodil. Jenže myška, i když byla v krabici, na které byla ještě klec, tak se stejně dostala ven a začala běhat po bytě. Dělala rámus, který tatínka v noci vzbudil a když přeházel celej obývák a myšku našel, vyhodil mi jí z balkonu :(


Křečák Ferda a Jerrynka
Tihle křečáci vlastně nebyli naši. Ferdu jsme hlídali měsíc jedné kamarádce a Jerrynku jsem měla doma asi týden, protože jsem jí měla jako dárek pro kámošku k narozkám. Ferda byl pěknej parchant, když se k němu přiblížil můj prst, abych ho pohladila, hned jsem tam měla otisky jeho zoubků. Když jsme ho pustili, aby se proběhl, tak jsme ho tři hodiny museli nahánět zpátky.

Králíček Baruňák
To bylo moje nejmilejší zvíře. Dostali jsme ho se ségrou, k narozkám a svátku nebo k něčemu podbnému, když mi bylo cca 7. V příručce psali, že králíček se dožije 4-6 let, náš se dožil devíti. Mysleli jsme, že je to "ona", tak jsme jí dali jméno Barča. Po pár měsících nám došlo, že to "ona" není, ale na jméno už slyšel/a, tak se z ní/něj stal/a Baruňák. I když se nerad choval, tak by byl skvělej do cirkusu, protože když jste před něj dali nějakou hračku, lopatku nebo něco, tak to vzal do tlamičky, začal s tím panáčkovat, přeskakovat to, apod. Nejúžasněji vypadal, když pil z mističky mlíčko a začal si olizovat pacičky a umývat tlaminu. Umřel před rokem, když se zjistilo, že má nějaký nádor a navíc byl už dost starý :(


Psisko Hryzal
Timouška máme už přes rok. Dovezli jsme si ho před minulými prázdninami. To to ještě byla taková malá kulička akorát do dlaně, teď už tak maličkej není, i když nám tvrdili, že moc nevyroste. Je to totiž yorkšír, ale nějak se "porouchal" a moc vyrostl. Samozřejmě se nejmenuje Hryzal, ale Timothy Medánek. Já chtěla, aby se jmenoval Blueberry, to je pěkné jméno. Jenže rodiče můj názor nesdíleli a řekli, že to bude Timy. Jenže Timy je hnusný a nezní to anglicky, takže je to Timothy. Stejně mu každej říká úplně jinak. Ségra mu říká brácho a Timuldo, máma Timoušku a já mu říkám Hryzale! Protože mě pořád hryže :D


Myška Houmínka
Před pár měsíci ségru napadlo, že si koupí myšku, protože jí kámoška půjčila akvárko. A tak jsme měly krásnou černo-bílou myšku. Já jí říkala Houmínka a byla jsem s ní kámoška. :D Jenže náš pes Timouš Hryzal s ní kámoš(ka) nebyl, pořád na ní štěkal, bral jí do tlamičky a nemohl z ní usnout a tak se táta naštval a poslal ségru ať Houmínku vrátí do zveráče nebo ať jí dá nějaké kámošce. :/
A jaké nejzajímavější zvíře máte nebo jste měli vy?

Chcete psát nebo vyprávět svůj příběh?

24. února 2011 v 15:43 | your StickyBubblegum
Už jsem to jednou psala, ale rozhodla jsem se dva předchozí články smazat a napsat to tak nějak souhrně do jednoho, protože nabídky budou platit delší dobu, tak aby neupadly v zapomění :)

Chcete být redaktorky (neplacená nabídka)?

Mé drahé blogerky i neblogerky,
vím, že je vysoký zájem psaní článku na Krasna.cz, Kamoska.cz, Slecna.info a podobné teenage magazíny, takže jste to třeba zkoušely, ale nevzaly vás. Nebo jste to ani nezkoušely, jenom nad tím uvažovaly.
Pokud je tu někdo z vás, nejlépe tak nad 15 let, koho baví psát články a chtěl by psát pro internetový magazín a za odměnu mít o něco větší návštěvnost na blogu (a také dobrý pocit z toho, že vaše články čtou i lidé někde jinde, než na vašem blogu), tak ať se ozve. Napíši nějaké menší info a dám vám kontakt :)
Předmět do meilu: "Chci být redaktorka"

Chcete psát články (placená nabídka)?

Máte zájem o psaní článků a trochu si přivydělat? Nevýhodou je, že vaše články nemusí být nutně "vidět" na známých webech, ale pár lidí si je určitě přečte a dostanete za ně zaplaceno. Podmínkou je, že musíte mít bankovní účet (pro převod odměny) a že články nesmíte kopírovat. Pokud máte zájem, ozvěte se mi na e-mail, pro více informací.
Předmět do meilu: "Chci psát!"

Chcete vyprávět svůj příběh?

Chcete aby se o vás psalo? Myslíte, že jste zažili něco o čem byste mohli vyprávět ostatním (rozvod rodičů, anorexie, sebepoškozování, nějaký váš vyjímečný talent či zkušenost nebo vás zajímá něco neobvyklého)? Pokud ano, tak se mi ozvěte na e-mail s tím, co "můžete nabídnout" a domluvíme se. Myslím, že takové příběhy mohou hodně poradit ostatním dívkám, které si prochází podobnou situací. Pokud se domluvíme, napíši o vás článek a ten se pak může objevit na nějakém (známém) webu, pro které píši ;)
Předmět do meilu: "Můj příběh"

E-mail, na který psát: pinkbubblegum@email.cz


(Žvejkačkový) Milování

22. února 2011 v 17:16 | your StickyBubblegum |  problem
Tahle báseň už tu sice byla, ale teď se mi perfektně hodí k tématu týdne, kterým je "SEX", takže jí sem dávám znova. Ale k tématu týdne se ještě vyjádřím ;)

(Žvejkačkový) milování

corey's getting some sex

Zvrhlostí noci nabité,
zvrácené touhy ukryté,
potem nasáklé peřiny,
nepočítáš vteřiny, ale hodiny...

Rozpálené dotyky, co ještě víc tě spalují,
roztoužené pohledy, co to všechno schvalují,
pouta a růže, dotyk tvé kůže... drsná romantika,
vzdychání, tisíce polibků, to je naše erotika.

Horko jak v pekle, ale jsme v nebi,
zrovna teď nás nic nerozdělí,
ruce pátrají, jazyky se proplétají,
celá se chvěju, až dech se mi tají.

Čas se posunul, pro někoho doba,
mě je to ukradený, já tě chci znova!
A tak můžeme mrdat až do svítání,
ale s tebou to vždycky bude milování.

by Vicious Bubblegum

Jsem rasistka. A vy snad ne?

21. února 2011 v 11:01 | your StickyBubblegum |  problem
Téma týdne už jsem prošvihla, ale i tak o tom napíši. Navíc jsem to už tak nějak "naťukla" v článku Dávejte si pozor a kupte mi někdo sakra paralizér!

Nejdříve jsem chtěla napsat článek o tom, že nejsem rasistka, pak jsem si vzpoměla na naše milé romy a musela jsem to přehodnotit. Nikdy jsem romům nenadávala, nikdy jsem jim nic nesebrala, nikdy jsem se s nimi nehádala, ale i tak musím říct, že jsem rasistka. Ano, já "jim" nikdy nic neudělala, ale nemůžu říct, že to samé by mohli "oni" tvrdit o mě. Jasně, říká se, že bysme neměli všechny házet do jednoho pytle a já věřím tomu, že nějací slušní romové jsou, ale zatím jsem žádného nepotkala. Když vám totiž někdo téhle rasy (ona to vlastně ani rasa není), zmlátí bezdůvodně sestru a kopou do její kamarádky, která je nemocná a dostane záchvat, jiný jedinec vás pak sexuálně obtěžuje, další zase rovnou ve skupině přepadnou vaší kamarádku, jiní vás zase okradou a to nejen, když vám něco spadne na zem a oni to zvenou a utečou s tím dřív než si všimnete, ale mají i tu drzost jít do vašeho baráku a krást v něm. Akorát tenhle blbec, který nám ukradl kolečkové brusle, byl natolik hloupý, že se s nima projížděl v naší ulici a ty brusle byly "podepsané", takže když k němu přilítl táta, seřval ho a brusle mu serval z nohy, asi se lehce divil. Jenže ne všechno dopadá takhle dobře, že.

Další koho nemusím jsou tyhle dva "milé" národy - ukrajinci a rusové, kteří se sice tváří mile, ale jsou to pěkní rváči a bouchači a navíc po jisté osobní zkušenosti, je fakt nesnáším. (Nemluvím celkově o všech ukrajincích, ale o těch u nás.)

Co se týče vietnamců, japonců a číňanů, nemám s nimi žádný problém. Tedy s většinou. Co víc si přát, můžu si u nich nakoupit, skvěle se u nich najíst, navíc vietnamci a japonci v mém věku jsou dost pěkní, tedy alespoň ti, které jsem viděla na přehlídce nebo na ulici.

No a pak jsou tu také černoši, o kterých nic negativního říct asi nemůžu, protože černoušci jsou fakt krásní, talentovaní a úžasní. Zase soudím podle osobních zkušeností, když jsem byla v Londýně a bydlela jsem v ulici, kde jich bylo dost. No ono jich je dost po celém Londýně. A také, když jsem byla v různých zemích u moře. Všichni se prostě chovali mile. Podle zpráv z USA, ale vím, že ne každý černoušek je tak milý, protože je to pořád nějaká informace jak na škole plný černoušků, někdo někoho zastřelil, jak někdo zabil vojí matku, jak nějaký černošský gang někoho přepadl, apod.

Dřív byl rasismus, nenávist vůči jisté rase, ale teď mi příjde, že se tak nějak rozvinul a je to nenávist k jistým lidem, podle vzhledu. Ale ne jen podle barvy kůže bílá/černá/'žlutá', ale to je růžová barbie, pryč s něma! Do koncentráku, zabijeme je deodorantama! Fůůj, to je metalista, ufiknout hlavu! Říkejte si, co chcete, ale podle mě je trochu rasista každý z nás.

Pink puma

17. února 2011 v 19:00 | your StickyBubblegum |  photos

Foceno z nudy, bez významu...
Alespoň jsem dnes něco přidala :D

5 zemí, do kterých se podívám!

16. února 2011 v 16:25 | your StickyBubblegum |  diary
Rozhodla jsem se, že tak nějak sepíšu 5 TOP zemí, do kterých se chci jednou podívat (nastěhovat se tam a zůstat tam navždy). Můžete si všimnout, že tak nějak převládají anglicky mluvící země a ani to nebyl záměr.

1. USA


Je tolik věcí, co bych chtěla v Americe vidět nebo zkusit. Empire State Building, Times Square, Socha svobody, Central park, muzeum umění, Golden gate, Loop, ... Napadá mě, že bych chtěla vidět snad polovinu amerických měst. New York, San Francisco, Los Angels, Chicago, Phoenix, Jacksonville, Boston, Seattle, Nashville, Las Vegas, Washington, Oklahomu, Atlantu, Kansas, Sacramento, Miami a mohla bych dlouze pokračovat. Možná jsem částečně "vymazaná" z těch amerických seriálů a filmů, kde všechno vypadá tak skvěle a pohodově, částečně za to mohou blogy exchange studentů, které si čtu. Když v novinách vidím, co se v USA zase stalo za kuriozitu - jako když týpek volá na policii, zda je nelegální, když by doma pěstoval marihuanu nebo když vyhodí učitelku z práce, protože má na FB fotografii, kde drží skleničku s vínem, tak mám pocit, že tam jsou fakt poněkud jednodušší, ale o to víc bych si tam připadala chytře. Lidé tam nejsou tolik závistivý, je tam tolik pracovních možností a všechno je jednoduše "free". Nevím kdy, ale vím, že se jednou do Ameriky rozhodně podívám ;)

2. Anglie


O Anglii jsem napsala už tolik věcí, protože od června, kdy jsem tam byla, na ní musím neustále myslet. Takové ty hlavní památky jsem sice navštívila a viděla, ale to nemění nic na tom, že do Anglie chci jet zase a pak zase a znovu a pořád dokola. Vypadá to, že do Anglie se do půl roku podívám podruhé a strašně se těším. Na ty lidi, památky - ten skvělý pocit, když celý den chodíte po největším muzeu, na pořádné Starbucks coffee, na mojí snahu mluvit anglicky a na ty obchody! Moje přání by bylo, abych do Anglie jela alespoň na dva měsíce v kuse a bydlela u host family, ale lepší jet tam na týden, než nejet tam vůbec.

3. Finsko


Ode dne, kdy naše škola šla na prezentaci jisté skupiny cestovatelů (vůbec teď nevím ten název), jsem se do Finska zamilovala. Prezentace byla vlastně o tom, že nám skupina týpků, kteří vypadali, jako by utekli z metalové skupiny, pouštěli film, který natočili, když byli ve Finsku se psím spřežením. Prostě jeli blízko k polárnímu kruhu a to na saních, které táhli psi - ti krásní haskýci. Nevím, zda bych měla na to, skoro měsíc žít v pustině a v tom mrazu jezdit zabalená v dece jen s takovým spřežením, ale rozhodně bych to skusila! Nebo alespoň jela do Finska omrknout známé památky, navštívit nějaký metalový koncert, potkat Tarju Turunen nebo borce z The Rasmus a ochutnala bych nějaké nebohé zvířatko. Sice bych pak naříkala, že to není fér, že tam pojídají losy a soby a že mi jich je líto, ale zkusit se má všechno.

4. Kanada


Proč? Protože já chci javorovej sirup na ty heboučký palačinky k snídani! Jo, můžu si jít koupit javorovej sirup do obchodu a přestat snít o Kanadě, ale víte jaký to musí být pocit, zajít si do nějaké kavárny v osm ráno, objednat si palačinku s javorovým sirupem a pak se jít podívat, jak hrají lakros nebo hokej a jak ten sport prožívají? Na to, abych se dostala do Kanady na olympiádu už je pozdě, ale stejně bych se tam alespoň jednou ráda podívala.

5. Nový Zéland


Koho by neuchvátila krajina Nového Zélandu v různých filmech (hlavně tedy v Pánovi prstenů) a knihách? Mě teda rozhodně ano a proto bych tam chtěla jet. Abych viděla ty krásné, nekonečné a zelené louky, stáda ovcí na silnicích, rostliny, které nikde jinde nejsou, toho vtipného ptáčka Kivi. A pak bych jela do Sydney, mrkla se na operu a šla do nějakého z národních parků a nakonec bych sedla na letadlo do LA a ztala by se ze mě Ztracená :D

Do jaké země se chcete podívat vy?

Chcete se mnou spolupracovat?

16. února 2011 v 15:37 | your StickyBubblegum |  ostatni
Líbí se vám mé články, návštěvnost mého blogu nebo můj obličej?
Chtěli byste mi nabídnout spolupráci?

Pokud se vaše nabídka týká,

° Uveřejnění (popř. i napsání) vašeho propagačního článku či banneru
° Psaní pro váš webový magazín či normální web
° Napsání jednorázového článku
° Psaní reklamních článků
° Focení

nebo něčeho podobného a jedná se o zajímavou či dobře finančně ohodnoucenou práci, neváhejte mě se svou nabídkou kontaktovat.


ICQ: 593-498-837
E-mail: pinkbubblegum@email.cz
Facebook: zde

Mohu poskytnout seznam ukázkových nebo doposud napsaných článků;
seznam webů, se kterými spolupracuji nebo jsem spolupracovala;
ukázkové fotografie z předchozích focení.

Odepisuji na všechny nabídky i v případě, že je nepřijmu.

Violent Kiss

15. února 2011 v 20:17 | your StickyBubblegum |  videos

Pokud vás zajímá o čem se v té písni vůbec zpívá, tak v CČ je můj překlad.
Violent Kiss zpívá úžasná skupina Eyes Set To Kill.


And what about me?

15. února 2011 v 14:38 | your StickyBubblegum |  diary
And what about me?

pixelkyMám najednou nějak moc nabídek na práci, většinou dobře placenou, takže si nestěžuju. Že by přece jen ten New York v létě byl? <3

pixelkyDostala jsem nabídku fotit svatební šaty na jednom opravdu luxusním zámečku, ale ten je bohužel skoro na druhém konci republiky, tak zvažuji jestli to příjmu. Ale ty zapůjčené šaty, vizážista a kadeřník, hmm... to se mi zamlouvá.

pixelkyJsem nemocná. Už týden. Dneska jsem byla na kontrole, vycucli mi krev a vrazili injkeci s antibiotikama a mám si ještě další týden poležet. Haha, do pátku ležím a o víkendu už mi myslím nic nebude :D

pixelkyRozmýšlím zda psát ten článek o panu T., protože někdo z vás mi napsal, že za to nestojí a že narozdíl od něj jsem inteligentní. Když jsem viděla jeho "tracky", u kterých jsem brečela smíchy a on je asi myslel vážně, bylo mi ho líto, takže možná článek o něm přece jen nebude.Jinak prodávám nové šaty, takže kdyby se vám některé z nich líbily, tak se ozvěte.
(fotky pod perexem)

It's the climb...

14. února 2011 v 15:09 | your StickyBubblegum |  photosBe my (bloody) Valentine

14. února 2011 v 12:01 | your StickyBubblegum |  problem
Historku o Sv. Valentýnovi asi každý zná. Za svého života dělal dobré skutky, které měl ovšem zakázané, přišli mu na to a zabili ho. Tadá, konec. Jako s většinou svatých lidí. Ale v delší verzi byl Sv. Valentýn římský kněz a Claudius v té době zakázal svatby, aby více mužů narukovalo do armády (myslel, že nechtějí jít, protože nechtěli opustit své ženy a milé). Sv. Valentýn ale páry zamilovaných oddával i přes zákaz, a když na to Claudius přišel, nechal ho zavřít a 14. února byl zabit. A pak prohlášen za svatého.

Většina lidí v ČR tenhle "Americký" svátek nesnáší. Někdo prostě z principu, že nebude slavit takovou blbost někde z Amériky (i když tomu tak není), jiní zase, že si nepotřebují dokazovat lásku jeden den v roce, někdo se zase zastává 1. Máje, takže Valentýn ignoruje a někomu prostě jen vadí, že je na Valentýna sám a nemá ho ani s kým slavit. Přitom se tenhle den dá využít ve váš prospěch - můžete někomu poslat Valentýnku, třeba jen anonymní, aby se o tom, že se vám líbí, alespoň dozvěděl.

Zamilované páry, které svátek slaví, si asi svůj program najdou - výlety, celodenní "válení" v posteli, společná večeře, kino, nákupy, procházka a nevím co všechno. Odpůrci Valentýnu ten svátek ale nemusí zcela ignorovat. Na protest si můžete pustit nějaký krásný hororový film s tématem Valentýna. Co třeba Valentine s krásným hercem, který vyvraždí skoro všechny dívky ve filmu, k tomu jim posílá nechutné valentýnky a všude je krev? O něco brutálnější je Krvavý Valentýn 3D, kde se to umělou krví a orgány také jen hemží. A pokud nemáte rády horor, tak komedie s výstižným názvem "Nenávidím den Sv. Valentýna" je také dobrý film. K tomu si můžete vzít mísu zmrzky a na "dobrou noc" si pustit hity od Bullet for my valentine a třeba si také budete připadat spokojeně.

A co budete dneska dělat vy? Slavit nebo bojkotovat?

Ptáte se mě co si o Valentýnu myslím já a co budu dělat, tak ještě takový dodatek:
Já Valentýn každý rok, tak nějak slavím. Třeba na základce naše parta vždycky udělala valentýnky s básničkama a posílali jsme je klukům, co se nám líbili, ale i looserům, z kterých jsme si dělali srandu. To od nás asi nebylo milé, ale aspoň měli pěkné přáníčko. Od rodičů vždycky dostanu čokoládu nebo něco "srdíčkového", letos to bylo spodní prádlo :D
Valentýn slavím, jako většina z vás, co jste mi psali - v posteli s čajem a spoustou baciláků v krku. Ale včera jsem boydriendovi předala dárečky a upekla čokoládový dort, z kterého si za chvíli asi půjdu kus ukrojit, takže mu to neříkejte.

Do pr...yč s Novou!

12. února 2011 v 10:35 | your StickyBubblegum |  problem
Přemýšlela jsem, jestli si v dnešním článku otevřu hubu na Novu nebo na pana T., který si myslí, jaký je borec a přitom je leda tak k smíchu a že je ve vedení AK mu na tom moc nepřidá. Do AK se ale pustím zítra nebo jindy a už dopředu se těším na ty komentáře jeho "fandů a zastánců", tak doufám, že mě nezklamete, protože už dlouho mi nikdo neřekl, že jsem "růžovka"… ehm, naposledy předevčírem. Ale abych spustila k tématu.

Poslední kapkou, kdy můj pohár trpělivosti s Novou přetekl, byla telenovela Tisíc a jedna noc či jak se to jmenuje. Nevím, jestli si vedení TV Nova něco šlehlo nebo na co mysleli, když tu blbost kupovali a rozhodli se jí nasadit v hlavním vysílacím čase. Ne že bych se snad koukala v osm večer na televizi, mám zábavnější program, ale ta telenovela se dá brát jako výsměch Čechům. Jako kdyby na nás křičeli, že jsme úplní idioti, a i kdyby se TV Nova rozhodla pouštět dvě hodiny jen černobílé zrnění, tak se na to všichni budou nadšeně koukat, protože to prostě pustila Nova. K tomu se rozhodli stáhnout jediný seriál, na který se dalo koukat - Odložené případy, ale vysílat už po padesátý Krok za krokem a podobný blbosti, to je neomrzelo. Z jejich úžasných seriálů, které už naštěstí neběží (teda kromě těch pár kravin, ale nebudu tátovi brát jeho Ulici a důchodkyním a svým spolužačkám Ordinaci). Ale všechny ty snahy jako napodobit americkou kriminálku, natočit kravinu jako byla Pojišťovna,…, to bylo vážně smutné. Jediný vlastní projekt, který se jim kdy asi povedl, byly Soukromé pasti a Comeback. (Ale ten mi už také leze na nervy, když ho vysílají po třetí a žádný nový díl.)

Další věc, která mi vždycky rozproudí krev v žilách, jsou ty jejich přiblbé soutěže jako je SuperStar a ti blbci, kteří sedí v porotě. On se opravdu někdo chce dívat takovou dobu třeba na Rytmuse? Chudáci :( Nemluvě o Leošovi M., kterého se asi opravdu nikdy nezbavíme, ani kdyby vjel s tím svým fárem na chodník a zabil tam všechny lidi, protože jemu by se stejně nic nestalo a svůj flek v telce by měl dál. Ale mě už nebaví koukat na ten jeho xicht ani na hlavních stránkách magazínů na netu, natož v televizi. Jeho vtipy nejsou vtipné, jeho vzhled se změnil na vzhled bezdomovce a jeho zpěv, nemá se zpíváním nic podobného. Jenže takových "hvězd Novy", které hýbou žaludkem nejen mě, ale asi i jiným lidem, je spousta.
A když už se tou hvězdou Novy stane a máte štěstí, že nejste blbci jako Leošek, tak už se nikdy do jiné televize nepodíváte, protože Nova by vás odepsala a pak byste u nich mohli leda vytírat podlahu... a nebo jim to natřít jako Lucie Bílá.

Také už asi chápu, jak jste se cítili s Krasna.cz, když vám jí všude cpali, na každém kliku na netu byla reklama, která vás na ni lákala. Já teď prožívám to samé s tou děsnou telenovelou. Na každém webu banner jako kráva s tím, jak je to skvělá telenovela, všude odkaz na archiv Novy, že se musím podívat na 1 a 2 díl té úžasné telenovely anebo že si za peníze (hahahaha!) můžu pustit díly, které se teprve budou vysílat. Na všech možných internetových magazínech jsou články jako "Tisíc a jedna noc měla sledovanost přes milion!" "Tisíc a jedna noc měla trošku menší sledovanost!" "Tisíc a jedna noc se přesouvá na 17:30!" Jako kdyby to někoho zajímalo! Ať to přesunou na tři ráno a dají všem lidem klid! A ať dají klid i s Krásnou! Jo, na jednu stranu bych měla být ráda za tu šanci a  držet hubu, ale na druhou stranu… Krasna.cz je také zahlcená články o té blbé telenovela (já z ní fakt zešílím) a když ne o ní tak je to Justin Bieber a články o sexu, kterým se mimochodem směju i já. I články některých blogerek jsou příšerné. Ok, pro někoho jsou příšerné ty mé články, ale když tam je 5 fotočlánků "Moje kabelčička" "A co si vzít k tomu a tomu" tak je to moc. Takže já ruším automatické odhlášení na ten web a dejte mi všichni s Novou a těma kravinama alespoň do března pokoj!

Stmívání - picture

11. února 2011 v 12:37 | your StickyBubblegum |  photos
Jedinej obrázek, kterej se mi kdy povedl.
:D