Hromadné nákupy se ssslevou!

16. prosince 2010 v 8:00 | your StickyBubblegum |  tips


Chcete si nechat prodloužit řasy? Chcete se naučit vařit v kurzu vaření? Chcete si koupit něco od Swarovskiho? Nebo nemůžete odolat solárku a chtěli byste si koupit permanentku? A co kdybyste na všechny z těchto věcí a ještě na mnoho dalších, mohli mít desítky procent slevu? Pokud si myslíte, že to snad ani není možné, tak to možné je! Díky webové stránce ssslevy.cz.

Ssslevy je web, na kterém jsou shromážděny všechny možné probíhající slevy na jednom místě. Můžete si vybrat slevy ohledně jídla - třeba hostinu v restauraci nebo na spořádání hamburgerů, sportu - co takhle týden na horách nebo zkusit masáž lávovými kameny, krásy - od možnosti nechat se nalíčit až po hodiny zumby, různého zboží, adrenalinových akcí - pokud chcete zkusit paragliding nebo potápění, pobytů na různých místech nebo na relaxaci třeba při masáži. U každé slevy je uvedeno, jak dlouho ještě platí a o jak velikou slevu se jedná. Samozřejmě je tu také odkaz na příslušný web, kde se dá sleva zakoupit. Má to ovšem jeden háček. Sleva se aktivuje až v okamžiku, kdy je zakoupený minimální počet slevových kuponů, třeba deset.

Nemáte stále dárek k Vánocům pro rodiče nebo kámošku? Můžete jim vybrat slevový poukaz jako dárek právě na tomto webu a ušetříte právě díky slevám! To co bych vám doporučila já, jsou především slevy na jazykové kurzy, které se vždycky hodí. Minikurz líčení, který se také vyplatí, protože poté už si budete vědět rady, jak se správně nalíčit. Pokud jste vždycky toužili stát se na jeden den modelkou, tak můžete využít slevu na foto proměnu, kdy vás profesionálně nalíčí, učešou, vystylujou a vyfotí! Zajímavý je taky kurz, kdy vás naučí kreslit, i když jste doposud netušili, že to umíte. Jestli vás něco z těchto možností zaujalo, i pokud vás nic nezaujalo, protože na webu můžete najít desítky dalších možností, navštivte ssslevy.cz.
 


Komentáře

1 /P&P/ Ola* /P&P/ Ola* | Web | 16. prosince 2010 v 19:21 | Reagovat

zní to lákavě :DD asi tam juknu :DD

2 Karolina Karolina | 16. prosince 2010 v 21:40 | Reagovat

Dobrej web :))

3 Petra Petra | 29. prosince 2010 v 16:47 | Reagovat

Velký přehled těchto hromadných slev je právě server levnejsisluzby.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.