Magie

7. listopadu 2010 v 20:56 | your StickyBubblegum |  diary
Někdy se mi zdá, že patřím do dávný doby... Chodím sem a tam, tak jak se cítit mám?

Nevím jestli si mě dokážete představit jak nahá sedím uprostřed pentagramu, obklopeného svíčkami, kotlíkem s bylinkami a s kouzlem napsaným na papírku. (Jestli jo, tak jste úchylaci a nepředstavujte si to! :D)

Fly se ptala jak jsem se k magii dostala, ale to já přesně ani nevím. Už když jsem byla maličká, byly moje oblíbené filmy ty s čarodějkama nebo upírama. Samozřejmě mě nejvíc pohltil seriál Čarodějky, u kterého jsem viděla všechny díly. Tím jsem jednu dobu byla tak posedlá, že jsem si přepsala Knihu stínů, na počítači si ty díly dabovala a snažila se napodobit ty jejich kouzla, což je samozřejmě nesmysl.


Když jsem byla menší, tak jsem se svými parťáky, kteří pro tohle také měli slabost, zkoušela vyvolávat ducha mrtvé kamarádovi sestry...ve stodole plné slámy, což teď nepovažuji za zrovna nejlepší nápad, jaký jsme měli :D

Ty naše vtipný pokusy s kouzly s filmů pak přešli v to, že jsem se začala zajímat o ty normálnější a reálnější kouzla. A taky na věštění z různých karet, run, pomocí kyvadla, na různé kouzelné tvory, protože já věřím, že někteří z nich opravdu existují nebo alespoň existovali. Pak jednu dobu převážně na duchy a různé záhady. A pak taky na lektvary, ale nemyslím tím ty lektvary jako má Harry Potter. :D Jsem velká čtenářka Enigmy, kde se o spoustě z těchto věcí normálně píše, tak si ten časák někdy také zkuste koupit. Někdy tam ale fakt píšou kraviny.

Nevím jestli bych na kouzla věřila, kdyby mi žádné nevyšlo, ale mě skoro všechny, která jsem dělala působily. Většinou to byly kouzla lásky, kvůli nějaké písemce, ale jedno bylo i z černé magie. Také jsem na pár blozích potkala lidi, co v tom mají stejnou zálibu jako já a těm ty kouzla vycházeli snad ještě líp než mě. Jednu dobu jsem taky pár lidí magii učila, ale to je tak 3 roky zpátky. Někdo si mě třeba jen tak přidal na icq, že mě jí kamarádka doporučila a že má nějaký problém nebo dotaz spojený s magií, takže jsem pak byla i magická poradna. :D

Teď na to už moc nejsem. Když dělám nějaké kouzlo, tak spíš na sabat. Kdyby mě někdo hodně naštval, asi bych věděla co bych mu pomocí magie povedla a jsem si jistá, že by se to alespoň v mírnější formě povedlo, ale pořád se bojím toho "Co uděláš se ti 3x vrátí."

---------

1. Kámoška (z reálu)
Nevěří v magii a je to má skoro nejlepší kamarádka. jednou, když byla sama doma vyděla za sebou v zrcadle vysokou postavu jak se tam jen mihla. Myslela, že to je její táta, ale ten byl někde odjetej a pak tam už nikdo nebyl. Potom říkala, že měla asi vidinu nebo tak.. Ale třeba to byl duch?

2. Kámoška (z reálu)
Na magii a podobně také nevěří. A to co se stává jí je asi nejpravdivější. Takže, ona bydlí v baráku, kde už zemřeli alespoň dva lidé. Jeden myslí ři vraždě nebo tak nějak a druhý se prostě zabil sám. No a ta kámoška byla u nějaký ženský (zaměřenou na aury nebo co) a ta jí řekla, že na ní je napojený nějaký duch. U nich v domě se taky dějou věci jako, že tam jdou slyšet zvuky, něco tam samo bliká, atd.. A dneska, když kámoška ležela v posteli přišlo, že skoro jakoby letí a že ji něco táhne nahoru jako magnet. (Nahoru myslím, jako do vzduchu ne do patra nad ní). A takovýhle věcí se jí stává spousta.. Třeba jednou v autobuse viděla, jak autobus jakoby přejel jednoho pána, které nikdo jiný neviděl a když se ohlédla tak stál vzadu a mával...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.