Říjen 2010

Happy (scary) Halloween

31. října 2010 v 12:19 | your StickyBubblegum |  photosHey Halloween... I love u!

30. října 2010 v 13:03 | your StickyBubblegum |  me
MIMO ČLÁNEK:
Pokud máš nějaké téma, na které bych mohla napsat článek na kamoska.cz, napiš koment, budu ti moc vděčná ;)


Ha, dneska je 30. října a zítra... oh - Halloween! Vždycky když příjde tenhle den, upadám do depresí. Proč? Už od malička si přeju bydlet v Anglii nebo Americe, kde bych tenhle skvělý a strašidelný svátek mohla slavit a nikdo by se na mě nedíval jako na blázna.

Dokonce jsem před 2 rokama Halloween slavila i tady, odhodlaně jsme se s kámoškou v převleku vydali po městě a šli jsme otravovat pár známých lidí. Ale vykoledovali jsme si leda tak, divné pohledy a ťukání do čela. No co, pokus byl... Takže teď mi zbývá leda číst si blogy ex-change studentů ( = děcka co jsou na 1 rok v USA, chodí do školy, bydlí v americké rodině, atd.) a číst si o jejich skvělým Halloweenu.

http://www.blueskycafe.es/wp-content/uploads/2009/09/halloween.jpg
(Zdroj: blueskycafe.es)

Další věc, kterou vždycky na Halloween dělám je sledování hororů + kouzlení. Vy to možná nevíte a podrobněji vědět ani nebudete, ale hodně se zabývám magií a protože Halloween (což jsou vlastně naše dušičky) je nejmagičtější den v roce, tak kouzla provedená v tuto noc, mají větší sílu. A věřte nebo ne, mě se ty kouzla vždycky povedly a splnily ;)

Díky tomu, že jsem nemocná asi zítra běhat po venku nebudu, ale svého koukání se na horory, zapálených svíček a podobně, se nevzdám! :D

A co vy - slavíte nějak Halloween nebo ani nevíte co to je a jste spíš pro "Dušičky" ?

Tipy co můžete dělat na Halloween

30. října 2010 v 11:23 | your StickyBubblegum |  tips
1. Uspořádat Halloweenskou párty!
2. Udělat s kámoškou/kámošema "horor maraton" (= od rána do večera si pouštíte horory).
3. Jíst celý den jen "strašidelná" jídla. (Upravit párky se spoustou kečupu, aby vypadaly jako prsty od krve, vydlabat nějaké ovoce a dát do něj jahodovou dřeň - budí to dojem krásného mozečku, makarony s kečupem alá červíci, apod.)
4. Udělat kouzlo na svého idola nebo nějaké jiné kouzlo :)
5. Pokuď jste hodně odvázaný, tak si vyrobit nějaký převlek a vydat se do ulic.
6. Zapálit na balkón nebo do okna svíčky.
7. Vydlabat a vyřezat si z dýně svou lucerničku a dát jí na zahradu.
8. Číst si na blozích ex-change studentů nebo na amerických blozích, jak přesně se Halloween slavý v Anglicky mluvících zemích.
9. Vyzdobit si pokoj obrázky kostlivců, netopýrů, lebek a podobně.
10. Vydat se na "procházku" do lesa... samozřejmě večer.

Hmmm :/

29. října 2010 v 12:47 | your StickyBubblegum |  diary
Výborný, skvělý, nejlepší :/ Najdu si na netu "zánět močových cest" a vyjede mi:

. časté nucení na moč
. vymočení jen nepatrného množství moči přes silné nucení
. palčivé pocity nebo bolest při močení
. zapáchající, zkalená nebo nezvykle tmavá moč
. křeče nebo pocit tíže v podbřišku

http://img.blesk.cz/img/1/full/286296_brusinky.jpg
(Zdroj: img.blesk.cz)

Tak jsem se dneska odhodlala jít k doktorce, půl hodiny se snažila vymáčknout ze sebe aspoň kapku moči do tý její zkumavečky a zjistila jsem co? No ano, že mám zánět! (Asi budu doktorka, jako bych to sama nevěděla.)
Takže jsem vyfasovala antibiotika + nějaký vitaminový prášky. Mám vypít nejméně 2 litry urologickýho čaje a brusinkový šťávy za den - budu celej den asi jen sedět na záchodě a pít, super :D Taky mě upozornila, že když se to nevyléčí nebo nějak zhorší, může z toho být zánět ledvin a to je prý větší bolest než u porodu :/ Uklidňující!!!
Ani to, že týden nemusím do školy mě nějak neuklidňuje, protože ta bolest mi za to fakt nestojí :/

A co vy? Jste zdravé a připravené užít si víkend, když moje jediná náplň dne bude záchod - pití - postel - filmy? :D

Jinak můj další článek na kámoška.cz - Jak se dělá tetování?

Barbie girl and Blacková

28. října 2010 v 8:00 | your StickyBubblegum |  photos
Naše nejkrásnější fotka s Blackovou

S mojí Blackovou se milujeme :*


A to mě Blacková nachytala jak čtu Barbie časák...

A oznámila mi, že jsem ta barbie girl :D

Dávejte si pozor... A kupte mi někdo sakra paralizér!

27. října 2010 v 13:34 | your StickyBubblegum |  diary
Celý život jsem žila v přesvědčení, že můžu být ráda za to, že bydlím v poměrně klidném městečku. Že vrahové, pedofilové unášející děti a podobně, se nejvíce vyskytují v městech jako je Praha a Brno, ale v posledních dnech se bojím vylézt z baráku, protože to co se tu teď děje...

Škola na kterou chodím je ve čtvrti, kde bydlí nejvíc romů. Já vím, že cikáni jsou svině, ale tohle už je fakt moc. Do naší školní jídelny chodí na obědy i lidé, co do školy nechodí - důchodci, bývalí žáci a podobně, takže je vždycky vchod otevřený. Batohy a věci si vždycky necháváme u stolu před jídelnou. Jenže v poslední době začali mizet lidem z batohů věci, peníze a někdy rovnou celé batohy. Proč? Díky otevřeným dveřím vždycky do školy vběhli cikáni, popadli batohy nebo nějaké věci a zase odešli. Vrchol všeho byl, když vlezli i na intr, kde otravovali holky, pak je museli vyhodit vychovatelky a i to celkem trvalo.

Teď jsme dokonce byli i na nově, protože cikáni vykradli baráky a auta hned vedle naší školy - škoda za 100 000,- Kč. I když policie a všichni ví, kdo to dělá, tak je nemůžou zavřít, protože je to banda, kterým je kolem 14ti let, takže je stejně zavřít nemůžou že jo.

http://img.aktualne.centrum.cz/165/48/1654865-nuz.jpg
(zdroj: img.aktualne.centrum.cz)

Ale abyste si nemysleli, že jen 14ti letý smradi jsou to největší zlo, to vůbec. Partička cigošů, teď už poněkud starších, "přepadla" kámošku, když šla ráno do školy. Stáli kousek od busu, chtěli po ní peníze, cíga a pak jí začali ošahávat. Kdyby kolem nešel starší pán, který řekl, že zavolá policajty a ať jí nechají být, těžko říct, jak by to dopadlo.
Když jsem teď šla s kámoškama ze školy přes park, u kolotočů (pro malé děti) stáli opření o stromy 3 cikáni, kteří na něco nebo spíš na někoho čekali. Když jsme šli kolem, hned měli kecy ať jdeme za něma, atd. A teď si vemte kdyby nás nešlo tolik, ale třeba jen jedna nebo dvě holky, tak co by si dovolili nebo co by dělali :/

Jo, jsem rasistka, ale jen na romy, kteří si ani nezaslouží, aby se jim říkalo tak slušně. Vy byste nebyli rasisti, kdyby vám tihle hajzlové zmlátili bez důvodu ségru + všechny ty věco uvedené nahoře??

Ale abych nemluvila jen o nich, tak jsou tu další věci jako, že:

- Před dvouma týdnama se na naší místní diskotéce střílelo. Jeden borec to odnesl dvěma kulkama do nohy

- Je tu banda agresivních ukrajinců, kteří mě znají a jsou teď proti mě asi dost vysazení

- Před cca 2 měsícama tu jeden borec zabil taxikáře, kvůli pár penězům a to jen kousek od našeho baráku.

Já se nebojím, i když se asi trošku bojííím :D

26. října 2010 v 20:47 | your StickyBubblegum |  diary

Právě jsem s Blackovou dokoukala 2 horory. Zrcadla II. a Noční můra z Elm Street (ta nová verze) a můžu vám říct, že dneska asi nejdu spát a pokud ano, tak neusnu :D Ale rozhodně vám doporučuji se na ty filmy podívat, protože stojí za to, mají nějaký děj a není to jen tak nějaké a bezduché vyvražďování. Pokud se chcete ještě inspirovat, tak na kamoska.cz publikovali můj první článek - Boj se u nejlepších hororů

Sním s ním

24. října 2010 v 19:11 | your StickyBubblegum |  photos

Plesová sezóna...v nedohlednu :D

23. října 2010 v 11:01 | your StickyBubblegum |  diary
Toto bych nazvala jako svůj největší plesový omyl, ale je to moje jediná fotka z plesu :/ :D

Já už se tak nehorázně těším na plesovou sezónu! Na to, jak budu nadávat jak jsou drahé lístky, jak se budu doma stresovat, jaké se vezmu šaty a pak si je budu muset půjčovat od kámošek, protože ty co mám doma se mi už nebudou líbit. Jak budu vynervená, že se mi právě roztrhli silonky. Jak budu zakopávat v těch krásných stříbrných botech na podpatku. Jak se zabiju při cestě do kulturáku, protože všude bude led a sníh. Na to, jak se opiju u baru s koktejlama. Jak budu balit barmana. Jak se budu smát kámošům - maturantům a tomu co mají na sobě. Jak potkám spoustu lidí, který jsem dlouho neviděla a u kterých bych nečekala, že přijedou zrovna na ten nebo onen ples. A na to, jak pak budu sedět na sedačkách u panáků a skuhrat jak mě nehorázně bolí nohy. Ať už je prosinec!!!! :D

Kdo z vás se taky těší na plesy? :D

Hvězdné parfémy

22. října 2010 v 21:09 | your StickyBubblegum |  parfemy
Včera jsem psala o 3 parfémech, které jsou podle mě TOP. Dnes se "podíváme" na parfémy slavných hvězd, které mají dost poutavé reklamy a už jen jejich jména a tváře nás nutí jejich parfémy zkusit. Opět všechny zmiňované vůně najdete na parfums.cz

Pokud jste slavná herečka, zpěvačka nebo modelka a nemáte v této době svou vlastní kolekci oblečení nebo svůj vlastní parfém, jako byste ani neexistovali - toho se drží naše známé hvězdy, které můžeme vidět na plakátech s jejich parfémy. Tedy pokud je rovnou nevídáme v televizi s nějakou poutavou reklamou. Proto se v tomhle článku zaměřím na parfémy hvězd, které za tu zmínku stojí!


TOP parfémy

21. října 2010 v 20:53 | your StickyBubblegum |  parfemy
Hned ze začátku se zmíním o tom, že parfémy, o kterých se budu zmiňovat, můžete zakoupit na webové stránce: parfums.cz.

Můj první článek věnovaný parfémům bude inspirován hlavně tím, co voní mě, takže chci hned říct, že né každému musí vonět také. Někdo má rád jednoduché vůně, někdo má v lásce "sportovnější" parfémy, ale ty, o kterých teď budu psát, jsou především pro sebevědomé a smyslné umělecké duše. Tyto vůně mám vyzkoušené, protože Bright Crystal a Believe mám už téměř prázdné doma, Ricci Ricci si přeji k Vánocům. I když nepatří k nejlevnějším, myslím, že stojí za to, abyste si je koupili. V příštích článcích se zaměřím i na levnější vůně, ale teď… Jdeme na to!


Stickwitu

17. října 2010 v 20:26 | your StickyBubblegum |  diary
So don't you worry about, people hanging around, they ain't bringing us down.
I know you and you know me and that's why I say...
Nobody gonna love me better, I must stick with you forever.
Nobody gonna take me higher, I must stick with you.

Tak se netrap, lidé okounějí, nerozdělí nás. Znám tebe a ty znáš mě a proto řeknu...
Nikdo mě nebude milovat víc, určitě s tebou vydržím navždy.
Nikdo mě nepovznese výš, určitě s tebou vydržím.


Tak co šmoulové, jakej jste měli víkend? Přeju vám, aby takovej jako já, protože můj víkend byl super skvělej!!! No nebudu to rozebírat, stejně byste mi jen záviděli :D

Víte co je vtipný? Lidi co prožívají školu. Já školu fakt prožívala jen jednou v životě - když jsem se rozešla s jedním klukem a nechtěla jsem na to myslet, tak jsem se začala děsně učit a myslela jsem jen na to z čeho kdy píšeme, ale jinak a hlavně teď, je mi škola naprosto ukradená. :D Úkoly píšu jen když mě donutí Tomáš. O písemkách většinou nevím a pak jen před hodinou píšu tahák a když zkouší tak se modlim, aby mě nevyvolala (což se zatim daří :D). Jak jste na tom letos se školou vy??

Připravuju blog/obchod s oblečením (novým i nošeným) budete sem potom chtít hodit link?? :P

England - dotazník

16. října 2010 v 14:20 | your StickyBubblegum |  diary
Asi 100x jsem tady psala o té možnosti měsíčního pobytu v Anglii a konečně mám dotazník i dopis odevzdaný. Někdo psal, že by si ty otázky chtěl přečíst, tak tady to je (samozřejmě jsem to psala v angličtině, tak to sem píšu přeložené):

Moje zájmy:
Cestování, trávení času s přáteli, sledování filmů, čtení, psaní povídek a básní, vaření

Co miluju:
Milé lidi, nové věci a zážitky, kámoše, čokoládu, hudbu

Co nesnáším:
Hádky a pomluvy.

http://info-koktejl.cz/gallery/1233499499.jpg
(Zdroj: info-koktejl.cz)

Proč studuji na této škole? (v této odpovědi jsem lhala, protože naší školu nesnáším, je děsná :D)
Ekonomické lyceum jsem si vybrala, protože chci jít na vysokou školu a tento obor má stejné předměty jako gymnázium plus ekonomiku a účetnictví, takže mě nejlépe připraví.

Co bych ve svém životě ráda zkusila a proč?
Chtěla bych odcestovat do USA nebo Anglie alespoň na rok, abych si zlepšila svou angličtinu a poznala nové lidi.

Jaká nikdy nechci být a proč?
Nikdy bych nechtěla být, jako lidé, které teď nesnáším. Protivná prodavačka, ta dívka, která nikdy nikomu nechce pomoci nebo žena, která má spoustu problémů a je nezaměstnaná a nic s tím nedělá.

Jakými jazyky mluvím a jak jsem v nich dobrá?
Učím se 8 let anglicky, takže moje úroveň - středně pokročilá. Když jsem byla v Londýně, rozuměla jsem ostatním a s host-family jsem se domluvila bez větších problémů.
Také se učím 4 roky francouzsky, má úroveň - pokročilý začátečník.

Čeho se nejvíc bojím?
Bojím se zlých lidí, nemocí a žárlivosti.

Jsem sebevědomá?
Myslím, že jsem mírně sebevědomá.


Jaké jsou moje nejsilnější stránky?
Spolehlivost, vytrvalost, rozhodnost a přesvědčivost.

Jaké jsou moje nejslabší stránky?
Jsem tvrdohlavá a neústupná.

Jsem tvrdě pracující nebo líná?
Co se týče školy a mých zájmů, jsem tvrdě pracující, ale ohledně uklízení jsem líná.

Moje vysněné místo na zemi a proč?
Moje vysněné místo je Finsko. Nechtěla bych tam bydlet, ale chtěla bych ho navštívit, protože miluju finskou kulturu, finštinu, metalovou hudbu jako je Nightwish, HIM nebo zpěvačku Tarju Turunen a fascinuje mě, že na severu Finska po 51 dnů nevychází slunce.

+ K dotazníku bylo ještě dalších 10 otázek v češtině, ty tu napsané nejsou + napsat motivační dopis

F(uck)Book

16. října 2010 v 11:27 | your StickyBubblegum |  diary
http://www.penn-olson.com/wp-content/uploads/2009/09/facebook_logo.jpg
(zdroj: facebook.com)

Dneska si postěžuju na facebook. Možná i kvůli tomu, že musím do pondělí napsat slohovku na téma "Máme facebook, icq, skype, jsme si tak ale blíž?" Jenže o tom psát nechci. Teď mi jde spíš o ty růžový blondýny, co sbírají přátelé na FB jako "pokémony". Přidá si vás 20 cizích lidí, pak 10 z Turecka, z Ameriky a nevim odkud, vy je vůbec neznáte... ale přidáte si je. Dřív jsem to tak dělala taky, přidala jsem si snad každého, kdo si mě přidat chtěl. Jenže pak se dívám, mám skoro 700 přátel a já s nich 200 snad vůbec neznám a nemám páru kdo to je! Navíc se mi chce zvracet, když přidám fotku nebo status a začnou se mi ukazovat komentáře, jak jsem sexy, jak by se mnou chtěl ležet v postýlce, natož inteligentní rady, jak kdyby mě dotyčný znal deset let. Proto jsem včera udělala takovou očistu a smazala 100 lidí, o kterých fakt nemám páru kdo to je a mají v přátelích jen lidi jako "Sandra Rosová, Dominika Myslivcová, atd.", teď mažu dalších 100, nepotřebuju být jejich další "in osoba" ve sbírce přátel.Třeba jedna nejmenovaná osoba, (fajn je to moje spolužačka,) si do přátel přidá fakt kohokoliv, neřeší to. Pak si klidně na FB hodí fotku bez podprsenky a to že jí vidí půl republiky je jí jedno. Ne, nechci bejt taková stupid girl.

Jenže je taky možné, že jsem smazala někoho z vás - blogerek nebo čtenářek mého blogu. Pokud jste neprošli mou facebook kontrolou, tak si mě můžete přidat znovu :D

Když už jsem u toho FB, tak si taky musím postěžovat na jednu cáklou holku, kterou tam najdete jako"Lexinka Šášule Tomášová". Ta magorka si do přátel přidává moje spolužačky i mého boyfrienda, a ti chudáci si jí přidali, protože si mysleli, že to jsem já. Když tý trubce píšu, proč si přidává lidi, který nezná, tak mi napíše, že jí zajímá kdo to je. Tak je to asi píča nebo co? Vy když jdete po ulici a vidíte deset lidí, o kterých vás zajímá kdo to je, běžíte za něma, začnete na ně mluvit a berete si jejich tel. číslo? Achjo, achjo...

Desperate...

13. října 2010 v 19:03 | your StickyBubblegum |  diary
Do you wanna kill me?
Já si každý den řeknu "Dneska fakt na ten blog něco rozumnýho napíšu!"
Jenže pak... Pak příjdu před půl druhou ze školy, o půl druhý běžím za Tomem, pak po chvilce kouknu na mobil a hele... Ono už bude 6, takže s Tomem jdu na bus, on mi odjede, pak než dolezu domů, vykoupu se, udělám nějaký blbosti do školy no... prostě už je osm a já se pomalu chystám do postele. :D

Je to tááák tragické, sledovat jak se mi návštěvnost z 400 lidí snížila na 200 a následně je ještě nižší, kolem 150 (když se kouknu na počítadlo v jedenáct večer :D).

Mimochodem ten dopis do angliny... furt nemám! :D Ale už jsem skoro vyplnila dotazník a to je plus! Pořád jen píšeme nějaký úděsný písemky, na který se samozřejmě vůbec neučím (leda když mě Tomáš donutí) a fakt se modlim,a by už byl víkend, prázdniny nebo Vánoce!!!!!

Vaše zoufalá Bubblegum :D