reverSALE! - 3. °Shelm!nk@°_

27. srpna 2010 v 11:06 | your StickyBubblegum |  reversale

Charlotte*

Hodnotí Charlotte Nela Amisu
Blog zameraný na módu. Z prvého pohľadu som si povedala super, ale našla som chybičky.

Začnem od layotu:

Layoutu nemám moc čo vytýkať, iba ak ...asi by som dala bledšiu stránku trošku nech sa viac oddelí od okrajov...ale inak pekné. Menu v hornom boxe sa mi páči, jednoduché ale výrazné, a popisy v bočnom menu sú tiež ok.

Rozcestníky:
V SITE funguje len 1 rubrika...prečo? či ešte tam nič nie je?
budem sa zasa len opakovať, preč s odkazmi daj si celé články, nikomu sa predsa nechce klikať na každý článok zvlášť a keď tam toho bude viac to už vôbec nie.

Články:
V denníku toho moc nie je, neviem či na to neodkazuješ články alebo netuším, ale potom zbytočne miznú v archíve.Móda rozhovory a ostatné články sa mi páčia.K layu sa ti podtržení hodí ale akonáhle budeš mať premakanejší lay...preč s tým už to je out.


Hodnotí Sticky Bubblegum
Doufám, že se na mě/nás nenaštveš, ale tak napsali jsme jen to co si mylíme. Tak jdeme na to...

Layout:
Líbí se mi. Ta béžová světlá barva a Hilary fashion je dobrá volba. Jen mě štve ta úzká stránka. Neříkám, že by měla být nějak extra široká, ale tak o 50-100 by větší být mohla. Dej ale pryč dole to zápatí. ;)

Menu a rozcestníky:
Přiznám se, že jsem tě nejdřív chtěla zkritizovat, že žádné menu nemáš, až později jsem si všimla, že menu je asi ta lajna nahoře. Co nějakej nápis "navigation"? Ale třeba není každej tak nevšímavej jak já ;) Jinak v menu to máš nějak divně zodkazované. Dvě přezdívky jou odkaz, pak jedna ne, pak jedno písmeno je odkaz... Taky bych si nechala v menu buď jen anketu nebo jen vyhledávač. Vypadá to divně, když je tam obojí a ještě pod sebou.

Články:
Na blogu jsou hlavně originální rubriky, které se na fashion blog hodí, jako Kdo vypadá líp, Módní hrůzy, apod. Ale to co nesnáším je, když na blogu někdo má rubriku, ale v ní ani jeden článek (Room Guides), když tam ta rubrika je, tak ať v ní je aspoň jedna věta proboha! :D Jinak obsah článků se mi líbí. Fotky kde jde o oblečení nebo "kecy" autorek - dobré.

Rada do života (ehm na blog):
Udělat asi něco s tím menu, ve kterém je podle mě největší "bordel", zrušit to zápatí a blog je naprosto v pohodě a TOP ;)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.