reverSALE! - 1. Mary-Ane

25. srpna 2010 v 12:57 | your StickyBubblegum |  reversaleHodnotí CharlotteNeℓa Amisu™
No neviem, možno ťa to nahnevá a možno nie. Len dúfam, že mi nikto potom nebude nadávať. Je to čisto môj názor, takže napr. niekto iný si môže myslieť niečo iné.


Začnem od layotu:
Nepáči sa mi totálne. Modrá farba je síce pekná ale to je asi všetko. Veľmi široká stránka, menším rozmerom monitoru by to ukázalo otrasne, rozpixelovaný obrázok v záhlaví a ten zúbkovaný text ani nehovorím. Skús si od niekoho objednať lay, keď si ho nevieš vytvoriť sama, alebo ho rob jednoduchý s obrázkom v záhlavý a neakými opakujúcimi sa okrajmi.
Menu až na ten zúbkový text a mega veľké nápisky vyzerá celkom dobre. Na to čo máš vo voliteľnom hornom boxe by chcelo spraviť neaký ten rámček alebo niečo nech sa to odlíši od stránky, ľudia si to tak skvôr všimnú.

Rozcestníky:
Máš ich porobené pekne, ale chcelo by to neako oživiť napríklad obrázkom, či už kresleným tebou alebo stiahnutým trebars z deviatart.com

Články:
Nastav si všade celé články resp... neviem ako to je ďalej, nikoho predsa nebaví otvárať si každý článok zvlášť. Zruš si podržení v odkazoch...je OUT račej to zvýrazni výraznejšou farbou.

Obsah článkov:
Mne osobne sa páčia kreatívny ľudia, takže v tomto ti nemám čo vytknúť

Dúfam, že sa ťa nič niak nedotklo to by ma mrzelo a dúfam, že si aspoň niečo z toho vezmeš k srdcu a budeš sa snažiť zdokonalovať svoj blog.


Bubblegum

Hodnotí Sticky Bubblegum
Doufám, že se na mě/nás nenaštveš, ale tak napsali jsme jen to co si mylíme. Tak jdeme na to...

Layout:
Tu tvojí fotku, která je na lay mám ráda, ale třeba na notebooku mé sestry (s větším monitorem), je ta fotka rozmazaná. Je totiž víc přiblížená než by měla být, a je z toho jen jeden velký flek. To samé písmo, je moc z blízka :/ Ale jde asi o to jaký máš PC, podle kterého je to dělané. Kdyby jsi měla trochu užší menu nebo stránku bylo by to lepší. I u mého minulého laye mi vadilo, že byl moc široký.

Menu a rozcestníky:
Díky tomu, že máš bledě modré pozadí bys možná mohla dát jinou barvu odkazům. ta bílá není skoro vidět. Ale jinak rozcestníky jsou dobré a přehledné. Ty ti chválím! Taky se mi líbí, že máš v menu obrázky věcí co máš ráda. Aspoň to návštěvníkům na tebe něco prozradí.

Články:
Tvé hlavní články jsou tvůj deník a tvé povídky. Teď ses dala i na to kreslení. Já tvoje povídky žeru, takže palec nahoru! Tvůj deník mě také baví číst a navíc většinou články doplňuješ fotkama. Když píšeš nějaký článek na zamyšlení nebo na téma týdne, má hlavu a patu a jde vidět, že máš rozum (a nebo se přetvařuješ! :D). Tvoje články jsou prostě skvělý!

Rada do života (ehm na blog):
Dole si zruš to zápatí a trošku zmenši ty nápisky v menu.
 


Komentáře

1 Mary-Ane Mary-Ane | Web | 25. srpna 2010 v 22:57 | Reagovat

Děkuju moc holky, ten design jsem nedělala sama, ale když mi ho někdo udělal, prostě ho tam nějakou dobu nechám a děkuju za radu s těmi ´výpisy článků... Beru to podle svého pomalého internetu, takže se mi to načítá dobu, ale asi to může otravovat...
Určitě jsem se neurazila, potěší mě to ví, než když někdo napíše: "Máš hezký blog!":))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.