Červen 2010

I will be in England... And I will :P

13. června 2010 v 14:08 | your PinkBubblegum |  diary
-> Máte twitter? Přidejte si mě! :)


Ha, tak už zítra! Zítra Vám odjedu do Anglie a už se nikdy nevrátím, protože potkám Toma Feltona, on se do mě zamiluje, vezme si mě, já budu Nikki Felton - slavná anglická textařka a bude to! :D Ne, dobře... To se asi nestane, ale to nevadí.
Za týden mě máte zpět, protože i když se ztratím, někdo mě ukradne, atd., atd., tak já se dohrabu zpátky ! :D

Ha, proti gymplákům nebudu asi vůbec umět anglicky... Bojim, bojim :( :D

No nevadí, třeba zítra ani nestihnu bus a ujedou mi, tak to teď nebudu řešit. Uvidíme. :D

Poprosila jsem Lindu, aby za mě přidávala články, nějaké jsem i přednastavila, takže budete mít co číst. Akorát nebudu týden psát komentáře no :)

Zpěvačka

13. června 2010 v 12:07 | your PinkBubblegum |  hlasky
i heart music

Táta: ,,Ta naše Niky, je taková super zpěvačka! Ta kdyby natočila nějakou desku, vydala cédéčko, tak už nikdo nikdy nebude chtít poslouchat hudbu!"

Ehm... něco mi říká, že to asi nebyl kompliment :/ :D

Pomeranč

12. června 2010 v 21:49 | your PinkBubblegum |  hlasky
Orange Slice

(Táta mi dává pomeranč.)
Já: ,,Já nechci pomrdanč. Nemáme jahody??"
Táta: ,,Proč nechceš pomeranč?"
Já: ,,Protože pomrdanč není červenej, jako jahody."
Táta: ,,A jahody zas nejsou oranžový jako pomeranč. Tak jez!"

Summer

11. června 2010 v 18:39 | your PinkBubblegum |  diary

Ahojky. Jakpak se máte v pátek a v tak slunečný den? :)
Já se měla poměrně dobře až do teď - něco sem si přečetla na facebooku a byla bych radši, kdybych si toho nevšimla :/

Já jsem byla od včerejšího večera (od devíti) až do osmi do rána v práci, takže sem myslela, že umřu. Vůbec jsem nemohla vydržet nespat. Nakonec jsem tam asi na tři hodiny usla (naštěstí tam nikdo nebyl a bylo nás tam v práci víc), ale fakt děs. Do jedný jsem pak ještě spala doma, jen co jsem se vzbudila, psala mi Blackyna, ať příjdu za něma do hospody a tam jsem byla snad do teď. A venku je nechutný vedro!!! (to kdybyste si nevšimli) :D

Dneska večer Vám sem dám překvápko - ne není to překvápko, ale je to rozhovor... No uvidíte/uslyšíte ;)

My tattoo

10. června 2010 v 16:12 | your PinkBubblegum |  photos
Tahle fotka se vztahuje k předešlému článku (pod tímto) o tetování :)
OldušQa chtěla fotku toho mého, tak:Líbí se Vám můj netopýrek? =) :D

Jak se dělá: Tetování

10. června 2010 v 14:59 | your PinkBubblegum |  jak

Opět je hlavní a důležité mít souhlas rodičů a nebo občanku, na které bude, že Vám je více než 18 let. Tetování už neni taková sranda jako piercing, protože se ho o dost hůř zbavuje, takže pokud Vám není 18 a rodiče Vám to nedovolí, kašlete na to a počkejte si...

2. krok - Rozmyslet si místo
Myslím tím místo, kam si chcete nechat něco vytetovat. Berte v úvahu, že pokud si necháte potetovat nějaká hodně viditelná místa (ruce, krk nebo třeba obličej) může Vám to vadit při budoucím povolání. Třeba u policistů smíte mít tetování jen na nohách a musíte ho mít schované. Na různých úřadech apod. by vás taky s velkým nebo viditelným tetováním nemuseli vzít, takže spíše decentní místa. Já bych třeba zvolila kotník, břicho nebo lopatku na zádech. Pokud nemáte rádi bolest, tak také počítejte s tím, že některá místa jsou o dost bolestivější.

Bolestivější místa: Kotník (díky kostím a slabé kůži), zápěstí (slabá kůže a spoustu žil), krk (kůstky a tepna) - ten bych doporučovala spíš ze zadu.

Častá místa: Rameno (nebo vršek ruky), nohy (ale to jsou většinou mohutnější kérky) a záda.


3. krok - Vyberte si motiv / obrázek
Musíte brát v úvahu to, že kérku budete mít až do konce života a nenechat si vytetovat něco jen tak z legrace nebo pro hec. Navíc ve stáří vám ta kůže "povolí" a tetování může vypadat opravdu zajímavě. Chcete být třeba stařenka, která má na ruce nakreslenýho "fakáče" ?

Nedoporučuji:
- Tetovat si jména kluků, kamarádek, apod. - rozejdete se/pohádáte se a co pak?!
- Motiv/věc, která se vám momentálně líbí - Zamilovali jste se před týdnem do Hello Kitty? Nebo se Vám třeba líbí to vtipné logo jedné firmy? Věřte mi, za pár měsíců vás to přejde a užijte si bolestivé odstraňování :D
- Také bych nedoporučovala motivy a obrázky, které nosí půlka světa nebo lidi ze stejného města. Nechte si motiv nebo obrázek třeba upravit, nakreslit nebo si ho vymyslete sami aby byl co nejvíce originální.

4. krok - Domluvte se s tatérem
- Najděte si vhodné tetovací studio kde se chcete nechat tetovat. Vemte si sebou motiv / obrázek, který chcete nechat udělat a poraďte se s tatérem, zda je vhodný a zda je vhodné i místo, kde tetování chcete. Také se zeptejte na přibližnou cenu. Pokud tatér bude se vším souhlasit, domluvte si datum, kdy se na tetování dostavíte. Žádný tatér (nebo alespoň většinou ne) - vám neudělá tetování hned co tam prvně vkročíte.

5. krok - Tetujeme, tetujeme
- Nastal "ten" den, vy sedíte v křesle, tatér vytahuje barvu, strojek a jehly a vy chcete utéct! Samozřejmě to nebude legrace u které se budete smát jak je to vtipné. Pod kůži vám bude zajížděť jehla s barvou a jestli si myslíte, že to lehtá, jste blázni. Ale zas tak hrozná bolest, abyste to celé probrečeli a volali maminku, to také není. Bolest se dá vydržet a pokud je kérka větší, tatér dělá přestávky. Navíc si  s váma povídá a snaží se vás donutit myslet na jiné věci, než je to, že vám právě do kůže dává jehlu.

6. krok - Mám to! A co ted?
- Pokud si myslíte, že to nejhorší máte za sebou... zklamu vás. Proces tetování možná bolel, ale za pár minut (poté co je kérka dodělaná) vám z ruky začne vytékat krev a plazma. Mě osobně teda to vytékání bolelo a štípalo víc, než samotné tetování (nevím zda je to tak vždy). Potom by vám tatér měl říct, jak o kérku pečovat, co dělat první týdny a napsat vám třeba nějaké krémy. Pokud to neudělá tak...

- Kupte si krém na hojení ranek, kterým kérku každý den alespoň 4x namažte (ale nesmíte to přehánět, protože když jí "přemažete" bude vám z ní pořád vytékat plazma a krev)
- První dny kérku nenamáčejte ve vodě (nekoupejte se s ní)
- Barva, kterou máte na povrchu kůže, se začne sloupávat až poté co se pod ní vytvoří nová vrstva kůže. Až se vršek sloupne, pak teprve uvidíte to pravé tetování. "Sloupávání" může trvat i 2 týdny. Bude vás to svědět, budete to chtít seškrábnout, ale nedělejte to! Pokud si tu zaschlou barvu z kůže seškrábnete, můžete s tím "vytrhnout" i barvu, která je v kůži a tetování si zničíte a budete v něm mít prázdné mezery bez barvy. (Vím o čem mluvím.)
- Když vám i přesto z tetování nějaká ta barva vypadne, jděte za tatérem - zadarmo by vám to měl "doplnit".


7. Cena
tetování většinou není levná záležitost. Maličký obrázek může stát 500,- Kč, ale většinou se cena tetování pohybuje kolem 1000-2000 za "normální velikost". Čím větší tetování, čím více barevné - tím dražší. ;)

Minirozhovor

Kde máš tetování?
Na ruce - na zápěstí (ano, tam jak jsou žíly a nedoporučovala jsem to).

Jaký máš motiv?
Netopýra.

Od kolik let ho máš?
Od 16ti.

Kolik tě to stálo?
Kolem 1500,-

Bolelo to?
Tak samozřejmě trochu jo.

Máte nějaké otázky ohledně mého tetování nebo tetování obecně? Ptejte se do komentářů :)

---------------------------------


Kopírovat pouze se zdrojem:


Můj autogram (věnování) od... Lenky

9. června 2010 v 19:30 | your PinkBubblegum |  autogramy


Tahle knížka s věnováním mi přila poté co můj název vyhrál v soutěži u Lenky Lanczové na webu a kniha dostala název podle mě. Totiž u Lenky byla soutěž, kdy se v anketě měl rozhodnout název její nové knihy (ty názvy vymýšlely čtenářky) a vyhrát měl ten s nejvíce hlasy. Můj název byl "Kruté něžnosti", ale nejvíce hlasů neměl ani náhodou. Ale jednoho dne mi přišel e-mail od Lenky, že i když vyhraje podle ankety jiný název, tak ten můj se jí líbí nejvíce a že mi pošle jako dárek knihu a tu novou pojmenuje podle mého názvu, který nakonec zní "Letní něžnosti" :)

I love coffee and today :)

9. června 2010 v 13:32 | your PinkBubblegum |  diary
http://fiveloaves.files.wordpress.com/2009/05/picture-22.png?w=265&h=300
(Zdroj: McDonald.cz)

Ahojky zlatíčka. Tak jakpak se dneska máte?? :) Já opět nebyla ve škole (já vím, já vím...sem nechtná flákačka), ale mám pro to důvody, abyste si nemysleli, že jen tak nechodím do školy. Půlka třídy je na vodáku a s něma i učitelky, takže máme pořád suplování a navíc i když nás půlka nejela, tak z té půlky chodí do školy takových 5-7 lidí. Náš dnešní rozvrh třeba byl (původně máme 9 hodin) 1 hodina - odpadá, 2 a 3 hodina - měli jsme se jít dívat na kuchaře, 4 - občanka, 5 - matematika (supl) a to nemá cenu kvůli tomu vstávat, no ne? :D Ale v pátek se tam podívat půjdu, protože jsem to slíbila jedné osobě a taky proto, že si musím opravit frájinu :/
No teď jsem byla venku s Hryzálkem a je tam vážně vedro :) Za půl hodinky mám sraz s Leničkou a půjdeme na ledový kafíčko na zahrádku :* Oh jak já miluju kafe <3


Pijete kafe??
Jak často?
Jaké je vaše nejoblíbenější kafíčko (teď v létě)?? :)

Jennyfer? Obchod mého <3

8. června 2010 v 15:12 | your PinkBubblegum |  diary
http://www.talentgalaxy.com/documents/images/13/jennyfer_01.jpg
(Zdroj: jennyfer.com)

Ciao, ciao :) Dneska jsem se opět ulila ze školy (ano, jsem děsná :D) a jela nakupovat s mamuš a tatuš do nákupního centra :* Cíl byly kraťásky v New Yorkeru, který tam nakonec neměly a tak jsem si koupila krátký mini kraťásky v Jennyfer :) Pak jsem si ještě koupila černo-růžové žabky v Adidasu a náramak "Nikki <3" v jednom stánkovým obchůdku... A teď jsem spokojenááá :D Jo a ještě odcházím dělat kávové (a hlavně rumovéú tiramisu :* Kdo chce kousek? :D

btw: Do večera sem dám druhou videoodpověď, kterou jsem teď dotočila :)

Ferrari... is so fabulous!

7. června 2010 v 17:09 | your PinkBubblegum |  diary
http://www.carmotor.cz/images/cervenec2008/Ferrari_California.jpg
Tímhle fešákem jsem dnes jela :*


Baaaaf!!! (Lekli jste se?) :D Takže, dneska byl skvělý den. Ráno jsem si vstala v 11 (ano, nešla jsem do školy - opět), pak jsme byly s maminkou na obědě a nakupovat (koupila mi kafíčko). Potom mi přišlo něco z pošty, tak jsem si pro to šla a víte co? Přišla mi knížka s názvem "Nahoře bez... a dole taky!", tak sem jí začala číst - celkem sranda. :D No a poté jsem se vydala s maminkou a s Timem k našemu rybníčku (ehm pár kiláčků). Když jsme tam seděli, koupila jsem si svařák (chytré v tomhle vedru že?), jenže víte co? Jak jsme tam seděli, přijel tam šéf (patří mu bar kde s mamkou pracujeme) a byl tak hodnej, že mě odvezl domů!!! Jenže víte v čem? V jeho super skvělým luxusním ferrari ! Ještě teď mám v krvi ten adrenalin, jak během pár vteřin zrychlil na takovou mega rychlost :D Asi začnu šetřit, abych si za pár (desítek) let mohla taky koupit ferrari za 4 miliónky no :D

Dovča :)

6. června 2010 v 18:43 | your PinkBubblegum |  diary

Ahojky. Tak jak si užíváte slunícího svítíčka? :D Já se přiznám, že já si ho dneska neužívala vůbec. Vstala sem kolem jedné a pak jsem buď četla, koukala na film nebo psala něco na notebooku. Všechny kámošky jsou totiž jaksi odjeté a nemám s kým být venku (samotnou mě to fakt neba). Úkol na zítra už mám připravený, takže se BOJTE, ehm tedy, TĚŠTE :D :)

Jinak se taky rozhoduju jestli a kam poletím o prázdninách k moři - Řecko X Španělsko X Itálie X Tunis, takže bych se Vás chtěla zeptat...

Kam vy jedete k moři nebo kam byste chtěli?
Jaká je maximální částka, kterou byste za dovolenou zaplatili?


Psal by někdo články až budu v Londýně? :)

5. června 2010 v 11:32 | your PinkBubblegum |  diary
Pink

Taaakže, jsem ráda, že Supergirl má zatím takový úspěch :) Dneska na Vás čeká zhodnocení fotek a zítra vyřazení + překvápko ;) No a v pondělý novej úkol =D

Příští týden tu ještě jsem, ale pak -> Londýýýýn, takže články Vám sem přednastavým a nebo seženu někoho kdo je sem bude přidávat podle toho co mu napíšu nebo tak (což byl skvělý nápad Márty) - KDYŽ BY NĚKDO CHTĚL TAK SE MŮŽE OZVAT (ale brala bych jen někoho z SBéček :) - když se Vás ozve víc, vyberu tu, které nejvíce věřím či jak to říct =) ), ale nebudu (logicky) psát komentáře, tak doufám, že to těch 6 dnů přežijete ?? =)


For me: Co nemám tvrdit =D

3. června 2010 v 14:52 | your PinkBubblegum |  diary
Upozornění:
Čtěte pouze pokud Vám bylo 15 a pakud jste smíření s tím, že si zkazíte iluze o mě (i když polovina z těch věcí je jen výmysl, který mě má naštvat :D)


A jako vždy, ke všemu mám i vysvětlení =D


My dog =P

3. června 2010 v 11:30 | your PinkBubblegum |  photos

Tak to je můj hafíček...

Oficiální jméno: Timothy Hryzal Medánek
Přezdívka: Tim, Timy
Když na něj ječíme, že něco provedl: Timouš, Timun, Timoťák, Hryzale, potvoro jedna chlupatá
Když je naopak hodnej: Timíčku, Medánku, Timůnku :D